W necie pisze tez że zomiren występuje też w większych niż 1mg, prawda to że są jeszcze 2 i 3mg?
Gdyby się brało od jednego do trzech razy w tygodniu to tolerka i tak by rosła?
Wszystkie posty tego autora są wymysłem nie mającym odzwierciedlenia w rzeczywistości.
So as the shots sing out like a piper, everyones scared of the neighbourhood sniper!
Jak będziesz brał z odstępami (2-3 razy na tydzień) możliwe, że mniej uzależnisz się fizycznie, tolerka i tak pewnie nieco poleci w górę.
Najgorsze jednak wjebanie się w to tak czy owak (fiz i psych.) bo odstawianie alpry to jeden z najbardziej przejebanych epizodów lekomana :-D Przy klonie masz ten plus, że długo działa i zabezpieczasz się np. karbamazepiną, przy alprze jedna zapomniana dawka i zonk, a efekty z odbicia i powroty patologicznych nieuzasadnionych lęków ciągną się miesiącami. (często odstawka alpry prowadzi do wjebania się w inne depresanty przede wszystkim alkohol i opioidy, z czego znów zazwyczaj wychodzi zależność krzyżowa).
I kółko błędnego ułatwiania życia się zamyka ;-)
Nowi użytkownicy do tej pory kupowali głównie afobam
hipsterzy kupowali xanax
rozsądne ćpuny neurol i alprox
Alprox-17.80 zł
ALPRAGEN (nowość!) 14zł z groszami.Ładne niebieskie tableteczki, b.wygodnie się dzielą.
krism pisze:Ja miałem o tyle pecha z alprazolamem, że mogłem zarzucić doraźnie nawet 3 mg i skutek był zerowy. Tzn. miałem tylko skutki uboczne - mocne osłabienie i plączący się język. Czyli ogólnie bez sensu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/paczkomatdomeyki.jpg)
Dopalacze rozsyłali paczkomatami. Handlowali narkotykiem "zombie"
Patent na "bezpieczną" dystrybucję środków psychotropowych opracowała ukraińsko-polsko-białoruska grupa przestępcza. Mężczyźni magazynowali, sortowali, a następnie rozsyłali do paczkomatów środki psychotropowe. W ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Pruszczu Gdańskim zatrzymano 8 mężczyzn i zabezpieczono flakkę o wartości miliona złotych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lisbon_international_airport-scaled.jpg)
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"
Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.