Ten rok bedzie juz 3 rokiem mojej zabawy w ogrodnika ;) wczesniejsze 2 lata to byla nauka na bledach choc sukcesy takze sie zdazaly :] MAM PENE PYTANIE NA KTORE MAM NADZIEJE UDZIELICIE MI PROFESJONALNEJ ODPOWIEDZI :] ;-)
OTÓŻ:
Jakie odminy konopii polecacie najlepiej na oudor, chodzimi oto ktore odminy wyprodukuja najwiecej oraz, bardzo dobry High ---->>> w tamtym roku zakupilem Nev Purple Power i Holand's Hoope i nawet jestem zadowolony JAKIE SA LEPSZE?? :-p
tak sobie wertowalem po sklepach i cos dziwnego znalazlem hmmm moze y mi to wyjasnicie...
Czemu w SEED BOUTIQUE (w dziale nirvana seed standard) Early Misty jest napisane ze jest INDOOR a na orgona;nej stronie NIRVANY jest napisane ze jest OUDOOR ????
http://www.seedboutique.com/store/advan ... arly+misty
http://www.cannabis-seeds.cc/early-misty-p-68.html
smieszki i wogole ..
ostatnio palilem snazzle berry --- extra stafik ,smierdzi intrensywnie troche przypomina w smaku owoc..
natomiat ak-47 -- slabsza baczka ale zajebiscie odbiera sie dzwieki dookola ... usiadz i pusc muze najlepszy efekt spalenia AK 47 ...
no tak jeszcze astroboy --- supere stafik ,, najlpeiej go wciagac z ranca bo jest takie energertyczny i nie zmula cie mocno.. usmieszek sam jawi sie na ustach ... extra wyglada .. jest to najlepeije wygladajacy staf jaki widzialem chyba w zyciu :)
Pozdr.
skype: dzesijames
tlen: sioolyoo@tlen.pl
sioolyoo@yahoo.com
www.hemplobby.info
www.hyperreal.info
Wyrastahją i męskie i żeńskie ale po zapłodnieniu samicy wszystkie powstałe nasionka są żeńskie. Jak to w końcu jest.
Peace
[url=http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=12360]White Skunk Growlog[/url]
http://www.seedboutique.com/store/advanced_searc…?keywo…
http://www.cannabis-seeds.cc/early-misty-p-68.html
Growman pisze: nie pytaj sie jak sie je robi, bo to wiedzą nieliczni.
To nie jest żadna tajemnica
[url=http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=12360]White Skunk Growlog[/url]
Tym co napisze breeder/seedsbank w opisie się raczej nie kieruj bo napis outdoor moz ebyc napisany dla Grecji albo dla Hiszpanii a moze nawet dla Francji więc jest bezużyterczny...
To jest napisane tylko orientacyjnie:
Z tego co słyszalem to EM nie dochodzi w polsce ---> nie doszła tego sezonu (a był dobry) bodajrze 2 osobą, chodziaż ktośtam miał ją 3 lata temu i mu doszła... Problem polega na tym że EM '05 a EM '03 mogły to różne odmiany...
Master a powiedz mi dlaczego media pisały że wybory wygra tusk a moja babcią mówiła że kaczyński?
A przy okazji: Dlaczego w słowniku który mam w domu pisze że fly to znaczy latać a w internecie jest napisane że fly to znaczy mucha ?
Jeśli chodzi oto jaka odmiana jest lepsze...
Ja staram sie unikac tego słowa bo konopii nie mozna dzielic na lepsze i gorsze. Wszystko zależy od tego jakie cechy ciebie interesują, przy czym chyba nie spotkasz odmiany ktora zadowoli ciebie w 100%...
a tak z innej beki. Chodzi mi o Sante Marie z no mercy suplly. Kompletnie tego nie rozumiem :P Wyrasta z tych nasion 100 % żeńskie? Ja to zrozumiałem tak:
Wyrastahją i męskie i żeńskie ale po zapłodnieniu samicy wszystkie powstałe nasionka są żeńskie. Jak to w końcu jest.
Peace
Czy rosną ci z nich same żeńskie krzaki...
Czyli z nasion No Mercy nasion nie uzyskam ?:P master raczej napisz maila do butiku a nie pytaj o takie rzeczy nas :P
Skąd wyczytałeś że No Mercy ma źeńskie nasiona?
[url=http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=12360]White Skunk Growlog[/url]
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
