najsilniejsza? najsłabsza? sprawdź! ogólna charakterystyka odmian
ODPOWIEDZ
Posty: 553 • Strona 2 z 56
  • 72 / / 0
WITAM WSZYSTKICH ;) :-O

Ten rok bedzie juz 3 rokiem mojej zabawy w ogrodnika ;) wczesniejsze 2 lata to byla nauka na bledach choc sukcesy takze sie zdazaly :] MAM PENE PYTANIE NA KTORE MAM NADZIEJE UDZIELICIE MI PROFESJONALNEJ ODPOWIEDZI :] ;-)

OTÓŻ:

Jakie odminy konopii polecacie najlepiej na oudor, chodzimi oto ktore odminy wyprodukuja najwiecej oraz, bardzo dobry High ---->>> w tamtym roku zakupilem Nev Purple Power i Holand's Hoope i nawet jestem zadowolony JAKIE SA LEPSZE?? :-p

tak sobie wertowalem po sklepach i cos dziwnego znalazlem hmmm moze y mi to wyjasnicie...

Czemu w SEED BOUTIQUE (w dziale nirvana seed standard) Early Misty jest napisane ze jest INDOOR a na orgona;nej stronie NIRVANY jest napisane ze jest OUDOOR ????

http://www.seedboutique.com/store/advan ... arly+misty
http://www.cannabis-seeds.cc/early-misty-p-68.html
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2005 przez MASTER, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 83 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: sioolyoo »
white rhinio super stafik ,, troche fioletowy .. bombka przyjm\emna nie jkakas mocna max ale nie slaba :))
smieszki i wogole ..
ostatnio palilem snazzle berry --- extra stafik ,smierdzi intrensywnie troche przypomina w smaku owoc..

natomiat ak-47 -- slabsza baczka ale zajebiscie odbiera sie dzwieki dookola ... usiadz i pusc muze najlepszy efekt spalenia AK 47 ...
no tak jeszcze astroboy --- supere stafik ,, najlpeiej go wciagac z ranca bo jest takie energertyczny i nie zmula cie mocno.. usmieszek sam jawi sie na ustach ... extra wyglada .. jest to najlepeije wygladajacy staf jaki widzialem chyba w zyciu :)

Pozdr.
GG: 2283527
skype: dzesijames
tlen: sioolyoo@tlen.pl
sioolyoo@yahoo.com
www.hemplobby.info
www.hyperreal.info
  • 273 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: Korlic »
a tak z innej beki. Chodzi mi o Sante Marie z no mercy suplly. Kompletnie tego nie rozumiem :P Wyrasta z tych nasion 100 % żeńskie? Ja to zrozumiałem tak:
Wyrastahją i męskie i żeńskie ale po zapłodnieniu samicy wszystkie powstałe nasionka są żeńskie. Jak to w końcu jest.
Peace
Yofcborc!
[url=http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=12360]White Skunk Growlog[/url]
  • 40 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Growman »
Normalnie nasiona 99% żeńskie (ferminizowane) tzn. ze nasiona które otrzymujesz w paczce po wyrośnieciu dadza ci 99% roślin żeńskich, nie pytaj sie jak sie je robi, bo to wiedzą nieliczni. Pewnie chodzi ci o Santa Maria - No Mercy, z cannabis.fr.pl, nom to popatrz lepiej to nie są żeńskie tylko standard.
Ostatnio zmieniony 24 grudnia 2005 przez Growman, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik Growman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 72 / / 0
Nieprzeczytany post autor: MASTER »
Czemu w SEED BOUTIQUE (w dziale nirvana seed standard) Early Misty jest napisane ze jest INDOOR a na orgona;nej stronie NIRVANY jest napisane ze jest OUDOOR ????

http://www.seedboutique.com/store/advanced_searc…?keywo
http://www.cannabis-seeds.cc/early-misty-p-68.html
  • 645 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fubar »
Growman pisze:
nie pytaj sie jak sie je robi, bo to wiedzą nieliczni.
http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=74

To nie jest żadna tajemnica
Włókna azbestowe mogą być komplementarne do nici DNA.
  • 72 / / 0
Nieprzeczytany post autor: MASTER »
czy ktos udzieli odpowiedzi na moje pyatnie ??:/
  • 273 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: Korlic »
Czyli z nasion No Mercy nasion nie uzyskam ?:P master raczej napisz maila do butiku a nie pytaj o takie rzeczy nas :P
Yofcborc!
[url=http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=12360]White Skunk Growlog[/url]
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
@Master:
Tym co napisze breeder/seedsbank w opisie się raczej nie kieruj bo napis outdoor moz ebyc napisany dla Grecji albo dla Hiszpanii a moze nawet dla Francji więc jest bezużyterczny...
To jest napisane tylko orientacyjnie:
Z tego co słyszalem to EM nie dochodzi w polsce ---> nie doszła tego sezonu (a był dobry) bodajrze 2 osobą, chodziaż ktośtam miał ją 3 lata temu i mu doszła... Problem polega na tym że EM '05 a EM '03 mogły to różne odmiany...

Master a powiedz mi dlaczego media pisały że wybory wygra tusk a moja babcią mówiła że kaczyński?
A przy okazji: Dlaczego w słowniku który mam w domu pisze że fly to znaczy latać a w internecie jest napisane że fly to znaczy mucha ?

Jeśli chodzi oto jaka odmiana jest lepsze...
Ja staram sie unikac tego słowa bo konopii nie mozna dzielic na lepsze i gorsze. Wszystko zależy od tego jakie cechy ciebie interesują, przy czym chyba nie spotkasz odmiany ktora zadowoli ciebie w 100%...

a tak z innej beki. Chodzi mi o Sante Marie z no mercy suplly. Kompletnie tego nie rozumiem :P Wyrasta z tych nasion 100 % żeńskie? Ja to zrozumiałem tak:
Wyrastahją i męskie i żeńskie ale po zapłodnieniu samicy wszystkie powstałe nasionka są żeńskie. Jak to w końcu jest.
Peace
nasiona są feminizowane... genetycznie są zrobione tak że wyrośnie ci z nich 100% żeńskich (teoretycznie 99%)
Czy rosną ci z nich same żeńskie krzaki...
Czyli z nasion No Mercy nasion nie uzyskam ?:P master raczej napisz maila do butiku a nie pytaj o takie rzeczy nas :P
No Mercy już dawno zaprzestała produkcji źeńskich nasion...
Skąd wyczytałeś że No Mercy ma źeńskie nasiona?
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 273 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: Korlic »
nomercy.nl :P Jestem na lekkiej bani więc słabo przetwarzam dane. Czy Ice Queen jest jeszcze z XX-Generation czy nie :P ?
Yofcborc!
[url=http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=12360]White Skunk Growlog[/url]
ODPOWIEDZ
Posty: 553 • Strona 2 z 56
Newsy
[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.