http://img148.imageshack.us/img148/6318/018mm.jpg
http://img205.imageshack.us/img205/7425/024uv.jpg
http://img205.imageshack.us/img205/2636/039rn.jpg
http://img148.imageshack.us/img148/9821/045jy.jpg
pozdro i dzieki za wszystkie porady... :-D
Czy chcesz je dać na outdoora?
No cóż moge powiedzieć:
żółte liście - najczesciej za niskie ph -> brak azotu lub za mało magnezu.
wydaje mi sie ze mas troche wyciagniete rosliny przez to ze mialy za malo siwatla -> przez to tez liscie mogly zolknac.
Zbyt małe doniczki bardzo często hamuja wzrost rosliny.
Sredni ludzie robią tak:
2 tygodnie wega - 2 litry na rosline
2 miesiace flo - 10 litrow ziemi na rosline.
CZyli widac ze konopia potrzebuje duzo przesrzeni na rozrost korzeni.
Fioletowe zabarwienie jest uwarunkowane genetycznie (odmiany) lub rosliny maja zbyt zimno (i wtedy czerwienieja liscie/lodygi)
30-35 stopni nie jest optymalna temperaturą ale beda ci przy tym rosnac krzaki.
Najlepsza jest temperatura 25-29 stopni. powyzej XX proces fotosyntezy zostaje zachomowany.
Tymi XX jest chyba cos kolo 40 stopni - przeczytaj sobie w ksiazce Wszelka wiedza o mary jane.
pozdro
1 roslina - 50cm
2 rosliny - 43cm
1 roslina - 37cm
1 roslina - 32cm
1 roslina - 23cm
Wszystko zostaja w domu zadna nie jest na OUT! Ciagle mam zludzenie ze sa malo rozrosniete zeby dac je na flo, doniczki mam 7litrow to jest konieczne zeby zmienic na wieksze jak beda kwitnac? az tak bardzo to moze zawazyc? jutro powinienem miec szybke do lampy bo zamowilem i mysle ze temp spadnie troche... Nie mam aparatu bo bym zrobil zdjecia i zobaczylibyscie jak to dokladniej wyglada... slyszalem od goscia zeby je potrzymac tak do 60cm a wy co o tym myslicie? mowie ze nie mam ograniczen wysokosci no tzn tak do 150cm nie wiecej... d;
dzieki Vinci za wszystkie sugestie i porady bo bylo to wszystko trafne...
pozdro...
dzieki Vinci za wszystkie sugestie i porady bo bylo to wszystko trafne...
Pierdyknij je już na flo. one ci urosną na około 150cm jak je teraz przestawisz na flo.
Źle zrobiłeś że je tak długo trzymałeś...
W sumie to nic już odkrywczego nie zrobisz, mozesz je troche ponaginac porobic jakies LST ale domyslam sie ze niemasz miejsca...
Jak bedziesz miał flo to mozesz je przesadzić do jeszcze wiekszych doniczek jesli masz miejsce - napewno odbije sie to pozytywnie na plonie.
pozdro i zycze wysokich wygranych w totka... heh... :-D
Pamietaj ze to jakie planty sa teraaz to jest jakas 1/3 ich wysokosci (nie licz doniczek itp) jak bedziesz scinal to beda 3 razy wieksze :]
Nie jest to zasada ale srednio tyle miejsdca potrzebujesz. Moze wiecej moze mniej... ale tyle juz sobie przygotuj.
A co do temperatury to musisz sobie zalatwic wentylator/y jesli chcesz ja zmniejszyc.
No i przygotuj sie na silny zapachna flo...
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kateryna_wakarowa.jpg)
Ukraińce przemycającej narkotyki na Bali grozi kara śmierci przez rozstrzelanie
21-letnia Kateryna Wakarowa jest oskarżona o wwiezienie narkotyków na Bali. Kobieta może zostać za to skazana na karę śmierci przez rozstrzelanie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/boaguys.jpg)
Fabryka meksykańskiego kartelu w Polsce. Mamy nowe informacje
Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie mężczyźni podejrzani o działanie w międzynarodowym kartelu narkotykowym. Dwaj obywatele Meksyku i Polak zostali zatrzymani podczas spektakularnej akcji służb. Jak ujawniają śledczy, mężczyźni mieli powiązania z jednym z największych karteli narkotykowych w Ameryce Północnej.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/niemcycrack.jpg)
Narkotyki. Nie trzeba dealera, młodzi kupują przez internet
Narkotyki są coraz mocniejsze i coraz łatwiej dostępne, alarmuje pełnomocnik rządu Niemiec ds. uzależnień.