Czy na przyklad po lulku lub berlladonie mial bym inna faze?
Jest tysiące lepszych dragów od bielunia i podobnych , lepiej zastanów się nad swoim życiem .
Ale te dwa dni bani to przecież koszmar. Może jakiś inny sposób znajdź na zderzenia z realizmem.
Przy okazji: Faza po tych roślinach się niewiele różni. Najmocniejsza jest po wilczej jagodzie, a najsłabsza po lulku czarnym. Generalnie nic więcej.
Ile tego zjeść na początek tak żeby zapoznac się z rośliną, i jaka jest mniej wiecęj dawka śmiertelna ?
Daj se siana z tym i nie pytaj o takie rzeczy. Wilcza jagoda przez wieki sotosowana byla jako trucizna, bielunie i inne też. Po kiego się truć?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.