uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
  • 105 / / 0
po ukorzenieniu klonów planuję pare dni potrzymać je pod świetlówkami - wszystko zajmie ok. 3 tygodnie. w tym czasie wysadze inne roślinki, myśle że gdy pójdą do boksa z klonami będą miały nieco ponad 2 tygodnie.

z klonów planowałem zrobić soga, naprawdę gęstego, ale dochodzą te nowe sadzonki (ciekawy freebie). pod hpsem razem będą miały veg około tygodnia po czym 12/12 i teraz nie wiem jak te rośliny będą rosły. czy te z nasion po dość krótkim vegu (3 tyg.) na flo będą rosnąć podobnie do klonów, czy będą miały sporo innych odrostów?

nie wiem jak to będzie wyglądać, jakieś przypuszczenia? ;-)
Ostatnio zmieniony 09 maja 2006 przez Lewar, łącznie zmieniany 2 razy.
[b][color=crimson]Reggae[/color][color=orange] And[/color][color=limegreen] Cannabis[/color][/b]
zagubiony w czasie i przestrzeni
nic nie wiem
  • 22 / / 0
Nieprzeczytany post autor: -Syd- »
klony to bardzo fajna sprawa! Moje klony były też coś koło 3 tyg. (może ciut więcej, niepamiętam) na vegu a teraz pięknie sobie kwitną. Zobacz moją fotorelacje http://talk.hyperreal.info/viewtopic.ph ... 61#p106461 Wszystko jest opisane. W piątek wrzucam nowe foty ;)
  • 105 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Lewar »
klony to wiem jak się zachowają, jedynie nie wiem jak to będzie się komponować z rośliną z nasion. czy czasem nie będzie szybciej rosła, co z bocznymi odrostami w takim gąszczu ;-) czy jak bym odcinał wszystkie boczne odrosty to główny top rósł by całą energią? :-D
[b][color=crimson]Reggae[/color][color=orange] And[/color][color=limegreen] Cannabis[/color][/b]
zagubiony w czasie i przestrzeni
nic nie wiem
  • 92 / / 0
Nieprzeczytany post autor: k44 »
czy jak bym odcinał wszystkie boczne odrosty to główny top rósł by całą energią?
Moze zalezy to od odmiany.
Moj White rino pieknie wygladal jak maczuga gdy mu poobcinalem odrosty. Zrobilem to gdy przelaczylem na kwitnienie.
Ale byl to WR z nirwany i ocalala 1/10(moja wina hehehe).
Polecam to bo caly cure zajol moze 5 minut?? zajebistasprawa.
Uwaga! Użytkownik k44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 105 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Lewar »
no właśnie tak będę robił z moimi klonami, na powierzchni 0,25m^2 ponad 20 klonów + white skunk z paru nasionek :-)

btw ile z takiego dużego topa miałeś suszu?
[b][color=crimson]Reggae[/color][color=orange] And[/color][color=limegreen] Cannabis[/color][/b]
zagubiony w czasie i przestrzeni
nic nie wiem
  • 92 / / 0
Nieprzeczytany post autor: k44 »
?? caly 1l sloik.
Uwaga! Użytkownik k44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 105 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Lewar »
hehe to ile mniej więcej gram? mógłbym Cię prosić o jakieś fotki takiego boba? ;-) mam nadzieje że dysponujesz jakimiś, ślij na pw, dziękóweczka!
[b][color=crimson]Reggae[/color][color=orange] And[/color][color=limegreen] Cannabis[/color][/b]
zagubiony w czasie i przestrzeni
nic nie wiem
  • 1736 / 18 / 0
słoik jarania to cos około 50gram +/-20gram

Tak mi sie wydaje :rolleyes:
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 105 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Lewar »
a czy po obcięciu odrostów one jakoś nie odrosną spowrotem? :-p
[b][color=crimson]Reggae[/color][color=orange] And[/color][color=limegreen] Cannabis[/color][/b]
zagubiony w czasie i przestrzeni
nic nie wiem
  • 645 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fubar »
[quote="Lewar"]
a czy po obcięciu odrostów one jakoś nie odrosną spowrotem? ]

Jeśli obetniesz: je tak, że nie pozostawisz: nic; nie odrosna nie bedą miały z czego.
Włókna azbestowe mogą być komplementarne do nici DNA.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.