belialoss pisze:Masakra. Jak ja nienawidze takich gadek typu "wytrzymaj z dnia na dzien bedzie lepiej" . Nie obrazajac nikogo , jest chuja lepiej! Czekalem ponad 2 tygodnie po detoxie i co? I gowno! Bylo coraz gorzej. 2 dni temu dostalem takich dreszczy , ze trzaslem sie z pol godziny,a potem nagle uderzenie goraczki ponad 40 stopni. I to ma byc lepiej!? Nie wiem , w poniedziaek ide 3 raz do lekarza , przez okres 2 tyg. , zobaczymy co powie. Ze mna na detoxie lezal koles co mial "pratkujaca gruzlice". Jak sie dowiedzielismy od razu do lekarza , a On na to " to nie jest zarazliwe i tyle". Nie wiem co sie ze mna dzieje. Ile mozna chorowac i to bardzo chorowac , miesiac , dwa? Ja juz mam ostra grype 3 tygodnie i nie jest lepiej? Sorki za wyrazenia , ale sie unioslem. Pozdrawiam all.
So as the shots sing out like a piper, everyones scared of the neighbourhood sniper!
* * *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
Cieszę się tylko, że mnie nie ciągnie psychicznie... :-)
Pozdro.
mozesz nawet zmiejszyc 45mg i potem juz normalnie calkowicie bez
Biorę kodeinę od 2,5 roku, praktycznie w ciągu. Mam dość zaawansowane objawy odstawienne.
Czy macie jakieś rady nt. tego, jak przetrwać najgorsze chwile? Jestem w trakcie trzeciego dnia abstynencji.
Dodam, że moja decyzja o "niebraniu" kodeiny wynika głównie z presji wywieranej przez moją dziewczynę. Nie mam kasy, nie mam za co kupować thio. Nie wiem, jak się do tego zabrać. Nie mam żadnych wtyków umożliwiających dostęp do substytutów. Mogę jedynie załatwić benzosy, ale ich nie chcę.
Jeśli moderacja uzna posta za zbyt żenującego, proszę usunąć. Jednak nie wiem, gdzie mam szukać pomocy, jeśli nie tu.
Nic w tym żenującego. Przeniosłem w lepsze miejsce, nastawione na konkretną pomoc. a.a.
Powód: .
Jak ci kasa wpadnie to znowu popłyniesz, dziewczynę będziesz oszukiwał... A tak sam to czego właściwie chcesz? Jak chcesz nie brać to idź się leczyć a jak chcesz brać to czekaj na kasę.
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
