belialoss pisze:Masakra. Jak ja nienawidze takich gadek typu "wytrzymaj z dnia na dzien bedzie lepiej" . Nie obrazajac nikogo , jest chuja lepiej! Czekalem ponad 2 tygodnie po detoxie i co? I gowno! Bylo coraz gorzej. 2 dni temu dostalem takich dreszczy , ze trzaslem sie z pol godziny,a potem nagle uderzenie goraczki ponad 40 stopni. I to ma byc lepiej!? Nie wiem , w poniedziaek ide 3 raz do lekarza , przez okres 2 tyg. , zobaczymy co powie. Ze mna na detoxie lezal koles co mial "pratkujaca gruzlice". Jak sie dowiedzielismy od razu do lekarza , a On na to " to nie jest zarazliwe i tyle". Nie wiem co sie ze mna dzieje. Ile mozna chorowac i to bardzo chorowac , miesiac , dwa? Ja juz mam ostra grype 3 tygodnie i nie jest lepiej? Sorki za wyrazenia , ale sie unioslem. Pozdrawiam all.
So as the shots sing out like a piper, everyones scared of the neighbourhood sniper!
* * *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
Cieszę się tylko, że mnie nie ciągnie psychicznie... :-)
Pozdro.
mozesz nawet zmiejszyc 45mg i potem juz normalnie calkowicie bez
Biorę kodeinę od 2,5 roku, praktycznie w ciągu. Mam dość zaawansowane objawy odstawienne.
Czy macie jakieś rady nt. tego, jak przetrwać najgorsze chwile? Jestem w trakcie trzeciego dnia abstynencji.
Dodam, że moja decyzja o "niebraniu" kodeiny wynika głównie z presji wywieranej przez moją dziewczynę. Nie mam kasy, nie mam za co kupować thio. Nie wiem, jak się do tego zabrać. Nie mam żadnych wtyków umożliwiających dostęp do substytutów. Mogę jedynie załatwić benzosy, ale ich nie chcę.
Jeśli moderacja uzna posta za zbyt żenującego, proszę usunąć. Jednak nie wiem, gdzie mam szukać pomocy, jeśli nie tu.
Nic w tym żenującego. Przeniosłem w lepsze miejsce, nastawione na konkretną pomoc. a.a.
Powód: .
Jak ci kasa wpadnie to znowu popłyniesz, dziewczynę będziesz oszukiwał... A tak sam to czego właściwie chcesz? Jak chcesz nie brać to idź się leczyć a jak chcesz brać to czekaj na kasę.
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
