Ktoś ma jakieś doświadczenia z waporyzowaniem fenetylamin? Trzeba robić freebase?
Poza tym wyobraz sobie jakie drazniace dzialanie na sluzowke ma 2C-P a teraz wyboraz sobie ze dodatkowo wdychasz to do pluc + chlor jesli to jest sol.
Poprawcie jesli sie myle.
Co do 2cp FB, nie mam pojęcia nawet jak to zrobić... Jeśli nie zadziała następujący sposób, to ja się poddaję...:
10mg 2cp HCl rozpuścić w 1ml wody.
Dodać 2mg NaOH
wymieszać pięknie
odparować wodę (proponuję ten mililitr rozlać na szklanym naczyniu, wyparuje bez podgrzewania w kilka minut)
prawie_martwy pisze:Poza tym wyobraz sobie jakie drazniace dzialanie na sluzowke ma 2c-p a teraz wyboraz sobie ze dodatkowo wdychasz to do pluc + chlor jesli to jest sol.
Poprawcie jesli sie myle.
Inna sprawa, że będzie zabawa z usunięciem tej smoły ze sprzętu.
Po co waporyzować? Jest to mniej uciążliwe, kiedy substancja ładuje się minutę, a nie 2 godziny. Opary nie smakują źle.
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Palenie marihuany na mrozie: Dlaczego „faza” uderza dopiero po wejściu do ciepła?
Stoisz na balkonie, skulony w kurtce, przestępując z nogi na nogę. Jest minus pięć stopni. Odpalasz jointa, zaciągasz się mroźnym powietrzem i… masz wrażenie, że to nic nie daje. „Słaby temat?” – myślisz. Dopiero gdy wchodzisz do ciepłego salonu i zdejmujesz czapkę, rzeczywistość uderza Cię z siłą pociągu towarowego. Nogi robią się miękkie, a głowa nagle waży tonę.
Korea Południowa: Torebki wyglądające jak herbata wypływają na plaży. W środku narkotyki
Ketamina w torebkach przypominających herbatę - takie pakunki znajdują na plaży mieszkańcy południowokoreańskiej wyspy Jeju. Władze ostrzegają, aby ich nie dotykać i nie otwierać, a także informować policję.
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
