Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 569 • Strona 5 z 57
  • 116 / 2 / 0
"arcybiskup" :moody:
6apb równie dobrze miksuje się z etkatem, 6apb 150mg + 100mg etkata(tego w krysztale) i.v, daje solidną dawkę euforii z etkatowym pierdolnięciem.
  • 1951 / 14 / 0
No trzeba skrót zrobić, bo po pierwsze primo "aprczybiskup" wymawia się szybciej niż "apebe", a po drugie primo zapamiętać jedną cyferkę i trzy literki to nielada wyczyn %-D

nie wiem jak iv, ale donośnie, to uwielbiam. ja zaczynam czuć pierwszą falę to wtedy stopińdźeśont po zatokach. i jazda wymiatać parkiet.
  • 279 / 1 / 0
czyli podobnie jak z MDMA, bezno będzie się idealnie komponować w miksie amf albo meta ? :-)
  • 1951 / 14 / 0
Cudownie :) Z meta nie próbowałem, ale amf jest si si senior.
  • 2428 / 90 / 0
Jebnijcie se mixa z 25C-NBOMe tutaj kurwa nie ma opcji żeby ktoś dojebał że słaba euforia była ^_^ zarzucałem 25C-NBOMe po peaku 6-APB co poskutkowało nawrotem euforii ale bardzo podbitej - euforia przygniatała dosłownie aż sie boje pomyśleć co by było gdyby peaki sie nałożyły %-D
Nie jestem pewien ale chyba Piracetam tak jak w przypadku MDMA powinien podbić działanie Benzo-Furanu .
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 734 / 6 / 0
Dzisiaj szczurowi doswiadczalnemu zostalo podane jakies 180 mg 6apb ale ze trzeba dlugo czekac na efekt to niecierpliwosc zmusila go do sniffu 50 mg etylofenidatu ktory lekko co odczul ale tylko po to zeby umilic sobie czas na oczekiwanie. Jest to pierwsze podejscie do apb narazie czeka na efekty..podawac mu podczas tripu fenka co jakis czas:)??
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2011 przez Scierwiaz, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik Scierwiaz jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 410 / 8 / 0
fenka - pewno chodzi o etylofenidat, chociaż faktycznie nazwa z dupy :-|
możesz dowalać co jakiś czas bo faza po 6-APB może być muląca, tzn. nie będzie ci się chciało ruszać specjalnie
  • 78 / / 0
Nie widziałem tu opisu miksu mxe z 6-apb więc naskrobię parę słów.
Zaznaczam że nie wiem jak niebezpieczne jest to połączenie, mi nic się nie stało ale z racji niewielu raportów mieszania tych substancji trzeba mieć świadomość ryzyka.
30 mg mxe (dobrej metoksy, dającej M-Hole przy 70mg) wrzucone na peaku 6-apb dało jedno z najlepszych przeżyć, może najlepsze jakie pamiętam. Niesamowity spokój wewnętrzny, błogostan, piękna euforia, CEV-y i lekkie OEV-y. Pomyślałem sobie że tak może wyglądać słynny candyflipping, którego nigdy nie miałem okazji spróbować. Nie zauważyłem żadnych dolegliwości fizycznych, ale rzadko kiedy coś mi dokucza więc różnie może z tym być. 30mg. mxe nie jest dużą dawką ale uważam ją za idealną w tym wypadku. Trzymało mnie dobre 3 godziny, nie patrzyłem dokładnie na zegarek, nie czułem żadnego niedosytu.
Uwaga! Użytkownik _Dummy_ nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 414 / 3 / 0
_Dummy_ pisze:
Pomyślałem sobie że tak może wyglądać słynny candyflipping
Nie wygląda tak. Mam porównanie mdma z mxe i mdma z lsd.
Zupełnie inna bajka...
  • 48 / 2 / 0
Czy po miksie 6-APB[150mg] i 25C-NBMOe[1mg] jest możliwość wystąpienia bad tripa? 25C jakieś 3-6h po 6-APB.
Uwaga! Użytkownik DeadFreak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 569 • Strona 5 z 57
Newsy
[img]
Do 3 gramów marihuany bez recepty? Poszło pismo z Sejmu do rządu

Legalizacja posiadania marihuany na własny użytek w ilości do 3 gramów - taka propozycja wpłynęła do sejmowej Komisji do spraw petycji. - Obowiązujące przepisy penalizują za posiadanie nawet niewielkiej ilości marihuany. Nie odpowiadają one współczesnym realiom społecznym i ustaleniom naukowym - argumentuje autor.

[img]
Legalizacja marihuany ogranicza problematyczne używanie i poprawia kondycję psychiczną

Badacze analizują, jak legalny dostęp do marihuany wpływa na konsumpcję i zdrowie psychiczne uczestników. W pierwszej akademickiej publikacji zespół badawczy przedstawił bezpośrednie porównanie legalnego i nielegalnego pozyskiwania tej substancji. Badanie rozpoczęto w styczniu 2023 r. jako wspólne przedsięwzięcie Departamentu Uzależnień w Bazylei, Uniwersytetu w Bazylei, Uniwersyteckiej Kliniki Psychiatrycznej w Bazylei (UPK) oraz Służb Psychiatrycznych Aargau.

[img]
Nowelizacja ustawy tytoniowej. MZ chce zakazać sprzedaży jednorazowych e-papierosów

Ministerstwo Zdrowia opublikowało projekt nowelizacji ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych. Jednym z jego głównych założeń jest całkowity zakaz sprzedaży jednorazowych e-papierosów, zarówno tych z nikotyną, jak i bez niej.