Tussipect RP

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 750 / 7 / 0

A to dziwne, bo syrop z tego co widzę też jest na receptę...

• 239 / / 0

Niektóre apteki syrop sprzedają.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Chicago rozmawia z mieszkańcami o rekreacyjnej marihuanie

Już za niecałe trzy miesiące, bo od 1 stycznia 2020 r., sprzedaż rekreacyjnej marihuany będzie dozwolona w całym Illinois. Obecnie ważą się losy przepisów, które określą, gdzie będzie mogła być ona sprzedawana w obrębie Chicago.

Użytkownik nieaktywny
  • 29 / 1 / 0

niebieskinamiestnik pisze:
Niektóre apteki syrop sprzedają.
Racja.

Tussipect to najgorszy stymulant jaki próbowałam. Jest na recepte zapewne przez nadmierne zakupy anorektyczek, poczatkujacych koksow (ECA), no i przede wszystkim 'kinderćpunów' : p Nie rozumiem komu przeszkadzaly wieksze zyski producenta i farmaceutów.
  • 488 / 4 / 0

Ja to zrobiłem tak: udałem się do apteki, walnąłem długą ściemę z zapytaniem czy po tussi mogą wystąpić jakieś objawy alergiczne bo stosowałem i bla bla bla. Pani farmaceutka odrzekła, że to przez porę roku i nie ma się czym martwić po czym sprzedała mi paczkę. Teraz chodzę do apteki z pustym pudełkiem, zazwyczaj jeszcze o coś się pytam dla pozorów i nikt mi jeszcze nie odmówił, amen.

Użytkownik nieaktywny
  • 63 / 1 / 0

W mojej aptece nikt sie nie pyta o tussipect, az dziwne..a w stolicy tylu ludzi mieszka

Użytkownik zbanowany
  • 1215 / 6 / 0

Wszyscy się na metkata przestawili.

@ Skeeza, pracujesz w aptece? Sprzedasz mi coś ciekawego bez recepty? :)

• 239 / / 0

Skeza, piękna i cudowna kobieto o niebiańskiej urodzie. Rad byłbym Cię poznać, i udać się w miejsce gdzie pracą się trudzisz. Mam parę potrzeb trudnych w podobnych miejscach do spełnienia, a Ty kobieto piękna i wspaniała napewno możesz mi pomóc.

Pozdrawiam uprzejmie, ciepło, elegancko, uroczo, seksownie i jak tylko wolisz.

PS. I oby słońce nad Twą głową zawsze świeciło pionowo tak by .. :)

• 62 / / 0

Dołączam się do powyższego posta :heart:
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0

wchodze do apteki prosze tusipect i typiara mi mówi ze jest na receptę.Od kiedy kurwa?Syrop czy drazetki na recepte.Pytam sie jak to kurwa mozliwe żeby takli tusi na recke był??
Jak można ogarnąć efredyne oprócz apteki w miarę tanio?Władek mnie nie interesuje.

Użytkownik nieaktywny
  • 41 / / 0

A ja mam jedną aptekę, w której miła pani farmaceutka sama proponowało mi tussi w tabsach na kaszel zamiast jakiegośtam dupnego syropiku (pini czy jakoś tak), ale drogo jest.
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata