trwałość amfetamin

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 9 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2012
  • 262 / 1 / 0

Czy amfetaminy są trwałe? Mogę kupić np. 100 gram 2fa lub 2 fma na rok i nie stracą na mocy?
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 26 / 0

Zapakowane próżniowo, w temperaturze pokojowej z brakiem dostępu do światła powinny być spoko. Ewentualnie można rozpuścić je w glikolu. Teoretyzuje, może to być nieprawdą, najlepiej przekonać się samemu.

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.
Rejestracja: 2012
  • 2804 / 242 / 0

Ja bodajże z 9 miesięcy trzymałem w zwykłej samarce w szufladzie 2-FA i nie traciło na mocy.
Rejestracja: 2014
  • 971 / 188 / 5

Nie wiem czy już dwa razy to napisałem i wysłało, czy tylko odświeżyło mi stronę więc pisę again (albo wklejam juz tym razem)

Witam, mam podobne pytanie do autora, jednak trochu inne. Co wytrzyma dłużej w zamkniętej samarce (przyjmijmy że zawsze jest szczelna), poddawane różnym, choć nie skrajnym temperaturom - meta czy włodek. Czy może jakieś RC speedujace, ale niezbyt schizogenne.


Hipotetyczna sytuacja: Mam paranoję dotyczącą zbrojenia się całego świata i Europy Ruchanej, która stanie się polem bitwy pomiędzy mocarstwami. Jak zawsze. Chcę się dlatego zaopatrzyć w coś co może mi pomóc - więc 1-2g jakiegos speeda (włodek/meta b. dobre) to coś co chciałbym zabrać "w świat", tak w razie czego. Jak saperkę, kawałek liny, jakieś flary etc. Żebym po dniu uciekania przed innymi ocalałymi, lub rządem, słaniając się na nogach, miał się czym wzmocnić żeby zakurwiać dalej. Tak ogółem to speedy nie moja działka, ale jednak na taki rozpierdol nadadzą się myślę lepiej niż jakies psychodeliki czy empatogeny :D Hipotetyczna sytuacja oczywiście.
Rejestracja: 2015
  • 640 / 22 / 0

Nawiązując do twojego planu jest on głupi i nie przemyślany. A co będzie jak działanie się skończy? skąd weźmiesz witaminy,suple etc? dalej będziesz się karmił meth albo wład? Już lepiej celuj w meth wg. mnie jak masz dostęp ale i tak to samobójstwo w stylu Jezusa Chrystusa
Rejestracja: 2014
  • 971 / 188 / 5

Ja nie chcę tego wpierdalać nie wiadomo ile - 50 dobrego włada też się nada. Może być też RC. Plan nie przemyślany? ;d Suplementy, witaminy - po 1 zażyciu? Nie jestem speedowcem, właściwie to nawet tego nie lubię, ciąg raczej niemożliwy, zwłaszcza w takich warunkach i przy takiej ilości. Czytaj ze zrozumieniem :D Nie pytałem o to co lepsze tylko co dłużej wytrzyma.
Jak pisałem wyżej to hipotetyczna sytuacja. Jak wszystkim wiadomo, wojna nie wybuchnie, nie ma podstaw by tak sądzić, państwa na całym świecie wcale się nie zbroją, a rząd chce dla nas dobrze. :-)
Rejestracja: 2006
  • 3529 / 22 / 0

rencznik pisze:
Zapakowane próżniowo, w temperaturze pokojowej z brakiem dostępu do światła powinny być spoko. Ewentualnie można rozpuścić je w glikolu. Teoretyzuje, może to być nieprawdą, najlepiej przekonać się samemu.
przecież glikol z tego co się orientuję to trucizna! :nuts:
Rejestracja: 2013
  • 347 / 17 / 0

Alfe pvp w razie wojny warto miec albo jakies pochodne np mdphp,alfa pihp
Tylko ze po alfie mozesz zobaczyc w czasie uciekania tych jebanych muslimow i bedziesz chowal sie do konca worka po jakis krzakach %-D
Rejestracja: 2015
  • 640 / 22 / 0

A to jeszcze głupszy pomysł
kokaina+alkohol w małych pobudzających dawkach i to w razie niebezpieczeństwa chociaż i tak bieganie po narko w czasie wojny to głupi pomysł
meth>MDPV>mdph>a-php>gówno>alfa-PVP
:)
Posty: 9 Strona 1 z 1
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 1099 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości