Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 959 / 134 / 0
Nie wiem czy w dobrym dziale zakładam temat.

W każdym razie chodzi o to, że zbliża mi się sesja tatuażu, będzie to obszerny wzór na szyi i ze swojego doświadczenia wiem, że ciężko będzie to wytrzymać "na sucho"

Jak przystało na tego typu forum zapytam wprost: Jakie cpanie zauważalnie usmierzy bol? %-D %-D

koks? Słyszałem że dużo osób wali koke podczas dziarania i sobie chwalą, ale z drugiej strony koka działa krótko, trzeba by dociągać co pół h przy 8 godzinnej sesji to lekko problematyczne %-D

Czy kodeina lub metkaton dadzą radę? Dodam że nie chodzi o całkowite zatrzymanie bolu, ale o stan w którym da radę wytrzymać po prostu

Poproszę o pomoc :)
Uwaga! Użytkownik Marcins96 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 159 / 12 / 0
Przestań.Zabieg zrobienia tatuażu to nie jest nie wiadomo jaki ból.Spokojnie wytrzymasz bez wspomagaczy.
Jakby to tak na prawdę bolało w chuj to w salonie tatuażu dawali by coś na znieczulenie.
Uwaga! Użytkownik Luzing jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2024 / 324 / 0
tatuaż na szyji. dziecko, krzywde sobie robisz na całe zycie
  • 13 / 8 / 0
Lidokaina, opioidy, DXM. Ewentualnie wszystko na raz. Stymulanty wg. mnie totalnie bez sensu.
  • 912 / 202 / 1
Jeśli już koniecznie musisz, to po prostu nasmaruj się lidokainą w tym miejscu. Co to za chore pomysły z tym ćpaniem pod tatuaż? :cojest:
Tylko sprawdź wcześniej czy nie występuje u ciebie przekrwienie, obrzęk lub reakcja nadwrażliwości po takim preparacie.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.