Powód: poprawiono brzmienie tematu
Wiadomość nie jest oparta o przepisy prawne, a w subiektywne odczucia autora. DexPL
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
Brał psychotropy, ale już nie bierze - co stoi zatem na przeszkodzie? Jeśli cała dokumentacja tego leczenia jest tylko w papierach u owego lekarza, to skąd ten inny psychiatra (od prawka) ma się o tym dowiedzieć?
że to jest Polska, możemy mówić o jedynie wysokim prawdopodobieństwie powodzenia.
Polski Wielki Brat jeszcze nie wprowadził systemu informacji o leczeniu psychiatrycznym.
11 sierpnia 2020UJebany pisze: Po ptakach.Masz w papierach, że leczyłeś się psychiatrycznie i marne szanse na dostanie prawka.Jak jeszcze psychiatra dopisze, że brałeś psychotropy to w ogóle ni chu chu.
@UJebany Nie wprowadzaj w błąd proszę.
Ale wątpię w to że ma to jakiś wpływ na otrzymanie prawka. Raczej tego nikt nie będzie sprawdzał... :D
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Podlaskie: Lekarz z zarzutami w śledztwie dotyczącym przestępstw narkotykowych
Zarzuty związane z wystawianiem recept na leki psychotropowe postawiła Prokuratura Rejonowa w Hajnówce (Podlaskie) 30-letniemu lekarzowi zatrzymanemu w Białymstoku. To część większego śledztwa dotyczącego przestępstw narkotykowych, w tym działalności internetowego sklepu oferującego narkotyki.
CBŚP rozbiło narkotykowy biznes w darknecie. Zabezpieczono tysiące waporyzatorów, ciastek i batonów
Funkcjonariusze CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która przez kilka lat produkowała i sprzedawała narkotyki za pośrednictwem sieci darknet. W ofercie grupy znajdowały się m.in. waporyzatory, ciastka i batony nasączone substancjami psychoaktywnymi THC i HHC. W sprawie zatrzymano 10 osób, z których osiem decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych.
Marihuana wpływa na chorych odwrotnie niż na zdrowych. Jest nadzieja na nową terapię?
Używanie konopi indyjskich wiąże się z łagodniejszymi objawami choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD) – wynika z badań opublikowanych na łamach „Translational Psychiatry”. Okazuje się, że na osoby z ChAD konopie mogą wpływać odwrotnie niż na osoby zdrowe. Autorzy badań przestrzegają jednak przed wyciąganiem zbyt daleko idących wniosków (czyli na przykład przez zalecaniem chorym stosowania konopi). Mimo to w ich ocenie uzyskane wyniki powinny stanowić przyczynek do dalszych, zakrojonych na szerszą skalę, analiz.
