Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 1 z 3
 • 317 / 74 / 0
Jak w temacie. W jakich dziwnych miejscach bądź niecodziennych sytuacjach zdarzyło się wam noodować? Ja kiedyś nagrzałam się przed odwiedzinami u dziadków, babcia się uparła, że muszę koniecznie przetestować jakąś nową odżywkę. No i przysypiało mi się z głową nad kranem :D
 • 2430 / 562 / 155
@Jaylin Biblioteka, lekcja, wykład, pociąg, autobus, przejście graniczne, ubikacja, łąka, step, stodoła, kino, łazienka w restauracji, ławeczka w galerii handlowej, trawa pod drzewem. Tyle pamiętam, ale było tego zapewne więcej, aż się wstyd robi człowiekowi z czasem, ale tego nie cofnę.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 2427 / 282 / 0
Ja dzis na odprawie lotniczej na lotnisku poszlem szybko do wc walnac petydyne w kabel i szybko z bagazem na odprawe bo za 20min samolot ruszal ..:D przy kontroli mialem strasznie duzo do powiedzienia ..dziwnie sie na mnie patrzyli ..:)
 • 317 / 74 / 0
taurinnn pisze:
[mention]Jaylin[/mention] Biblioteka, lekcja, wykład, pociąg, autobus, przejście graniczne, ubikacja, łąka, step, stodoła, kino, łazienka w restauracji, ławeczka w galerii handlowej, trawa pod drzewem. Tyle pamiętam, ale było tego zapewne więcej, aż się wstyd robi człowiekowi z czasem, ale tego nie cofnę.
Ten step mnie bardzo zaciekawił :D ale że step step, taki prawdziwy amerykański? :D
 • 2430 / 562 / 155
@Jaylin Step na Ukrainie. Plus rezerwat stepowy 30 km od granicy. A, i jeszcze pod coffee shopem w Amsterdamie, zapomniałabym właśnie. W podróżach aż do momentu odwyku niestety zawsze byłam z opiatowymi kajdanami, nawet na plaży w Chorwacji przerwa na dawkę.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 233 / 40 / 0
Na rowerze
 • 573 / 173 / 0
Na stojąco opierając się tyłkiem o blat w kuchni
____________________________________________________________________________________________________________________Ḑ̵̢̨̨̧̧̡̛̛̯̤̪̫̣̺̘̲̤̺͇͖͉̪̟̻̥̗͕̯̗͇̞͙̭͈̺̯̺̝͓͚͎̻̦̭̮͎͚̪̺̟͖̼̙̥̤̳͙͖̥̱͙̲̹̘͍̺͎̜̜͈̥̩͕̺̬̺͍̲̥̙̱͇͇̱̦̤̠̼̰͋̽̈̇̈̓̒̂̑̍͋̓̐̿͂̑͆̆̀̽̀̓̔̉̇̈̉̎̃̄̍̒͋̽̄̆̿̒̑͛̈́͆̎̃̾̒͋̅̄̍͑̀̑̔́̏̓̏̔̏̊́̐̂̏͆́͒̌̌̏̊̎͑̈́̋̕͘̚̕̕̕̕͘̕͘̚͜͠ͅͅX̷̡̧̨̧̡̨̧̨̨̡͚̝̘̺͔͔̙̭̰̺̥͖͎̘̣͍̼̖͚̖̱̲̱͕̤̤̱̘̻͚̩̞̳͓͎͙͉̪̻̱̜͕͚̪̱̭͙̤̪̝͈̪̳͈̙͇͍̙̠͈̣̥͙̬̝͖̺͚̙͎̤̟͉̯̮̻͚͈̫̮͕̤̲̪̖͖̹̓̀̏̾͗̈́̇̓̐̔̃̇͒͊͌̀͐̾͆̏̀͜͜͝͝͝͠͝ͅͅͅM̷̧̛͍͍̘̠͕̯̫̮͕̩̦̳̦͚̺̘̤̟̗͇͓͇͙̞̖̰̹̪̠͐̉̆̽͛̊̔̄̿͆̃̈́͆̓̍̇͜͜͝͝
 • 647 / 63 / 0
może nie dziwne miejsce, ale sytuacja - grając w komputerówkę po noddującej [dla mnie] dawce tramadolu i 6mg bromazepamu, gram sobie, gram, i nagle nie mam siły naciskać w przyciski %-D
gdy urodzi mi się syn, nazwę go antek,
gdy urodzi mi się córeczka, nazwę ją majeczka

Marzenia to metylofenidat ✓, morfina ✓ , MXE X
 • 874 / 195 / 0
20 sierpnia 2019nie wiem stary pisze:
Na rowerze
I pobudka na słupie,też zaliczyłem takiego nooda.Jak grzałem w inject roomie w Oslo ,to pielęgniarka mi specjalnie rower chowała żebym nie wsiadał na niego tuż po strzale helu :zombie:
 • 408 / 50 / 0
Na Komedzie policji w moim mieście. Wyjąłem 5 tabletek DHC 60 mg, pogniotłem w papierku na stole i zażyłem. Zapytałem się policjanta czy nie ma wody bo muszę lek popić. Dostałem wodę. Na pytanie powiedziałem, że to na ból głowy. No bo w końcu to było na ból głowy. Ponieważ jestem po operacji, którą widać oraz miałem przy sobie kilka innych tabletek pewnie uznał to za normalne.
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.