Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 1 z 3
  • 1279 / 121 / 0
Nawet SSRI nie mają startu do opoidów w moim przypadku do osłabienia libido.
Problem jest tym większy że bije synetyczny testosteron 250-375mg tygodniowo dodaje proviron i nic jakbym miał 80lat mam sidenafil , a libido leży jak u kastrata .

Jakie opoidy brałem - oksykodon 30-50mg małe dawki tramal 300-400mg plus kodeina czasami 100-150mg jak widać idą małe dawki.

Opoidy zwiększają poziom prolaktyny , zbadam prolaktynę , biorę jeszcze kwetiaminę jak będzie w kosmosie zastostosuję kabergolinę cabaser najbardziej opłacalny. Zbadam jeszcze estrogen i progesteron.

Jeśli ktoś też ma podobne problemy to zapraszam do dyskusji.

Poprawiłem błędy w tytule wątku - GG Allin
  • 609 / 16 / 0
Tu jest fajne opracowanie na ten temat.
http://www.pnmedycznych.pl/wp-content/u ... 23-726.pdf
"Wpływ opioidów na układ endokrynny"
Uwaga! Użytkownik punk6 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1279 / 121 / 0
Dzięki punk6 :-) już myślałem ze nikogo nie dotyczy ten problem.
  • 8136 / 1484 / 2
motywacja-opioidach-fazie-t43139.html

Gdzies mi sie jeszcze rzucily podobne posty tur3k- a i BB gdzie tez wspominano o libido.

Ps sildenafil nie jest na libido.
  • 609 / 16 / 0
@wnc1964
Przypuszczam, że są osoby, które nie mają ani problemów z orgazmem ani z podnieceniem się będac na opiatach, ale nie ma co ukrywać - to powszechny problem.
Mi pod ich wpływem nigdy nie udało się osiągnąć orgazmu. Czasami byłam już na granicy, której jednak nie osiągnęłam ani razu. To samo było z libido - często po prostu nie odczuwałam podniecenia. Ale wystarczyło, że opio przestawały działać i wszystko wracało do normy.
Uwaga! Użytkownik punk6 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1279 / 121 / 0
Stteetart- wiem sidenafil jest na zaburzenia erekcji.

punk6 - właśnie o to chodzi że ja nie odczuwam podniecenia.

Powiem wam że strasznie mnie to gryzie , biorąc testosteron synetyczny do tego jeszczedodawałem proviron, powinienem tak jak rok temu chodzić non stop podniecony , a mnie nic nie kręci , kobieta jest wyrozumiała , ale jej cierpliwość też się kiedyś skończy.
Ja myślę że problem jest w podbitej prolaktynie od kwety i opiolub estradiol jest w kosmosie Niedługo mam badania morfologię i obadamy czy mam rację.
  • 657 / 92 / 0
Powiem ci, że miałem dokładnie ten sam problem, a najwyraźniej się objawiał po Tramalu, może to przez jego wjazdy na serotonine. Piszę w czasie przeszłym, bo ostatnio to na sportowo majka tylko, ale i tak pod wpływem od seksu się migam. Jak leciało opio w ciągu, to starałem się unikać kontekstu erotycznego w ogóle, a jak czasem już trzeba było coś wykrzesać z siebie, to i tak były problemy, jak nie z erekcją, to z orgazmem. Tu raczej dowalanie hormonów, o ile ma w ogóle jakiś sens, to raczej na krótką metę, a może skończyć się jeszcze większym bałaganem. raczej rozważ czy opiaty, czy radosne zabawy , bez zmuszania się i frustracji.
Uwaga! Użytkownik KickInTheEye nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 41 / 2 / 0
Może kobiecy punkt widzenia niczego szczególnego tutaj nie wniesie do dyskusji, ale nie wiem czy jestem jakąś ciekawostką, czy to norma.

Czy kobiety na opio mają taki sam spadek libido jak mężczyźni? Spotykałam się z opiniami, że seks po opio jest prawie niemożliwy, a ja cały czas mam ochotę taką jak zazwyczaj, czyli w sumie sporą. Ktoś czytał kiedyś badania zahaczające o ten temat?
Uwaga! Użytkownik KrwotokzNosa nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8104 / 886 / 0
Mi po opio nie w głowie był seks czy masturbacja.Za to po odstawce libido szalało.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 1279 / 121 / 0
KickInTheEye u mnie ten problem występuje , na Tramalu ale też na oxydonie więc, wersja że to winna jest serotonina ja ją wykluczam . Na oxydonie nawet problem był większy, opoidy obniżają. poziom testosteronu , podnoszą przy tym poziom prolaktyny. Wiem że prolaktyna działa zabójczo na libido w dodatku jeszcze biorę kwetiaminę, ale bez badań nie ma jeszcze co wyrokować. Jeśli poziom prolaktyny będę miał w normie, to będzie dla mnie duży problem. Prolaktynę zbiję cabaserem jak będzie w kosmosie. Estrogen też obniża libido zarówno nadmiar jak i deficyt nie robi jednak tego tak drastycznie jak prolaktyna.

Jeszcze jednym zdaniem wrócę do opoidów mi się wydaje że czym silniejszy opiod i większa dawka, większy wpływ do receptorów tym problem z libido może być większy. Wiem jedno że większa dawka testosteronu w tym wypadku nie załatwi sprawy.

Istotną sprawą te są leki fluvoksamina powinna spośród SSRI mieć najmniejszy wpływ na libido.
Kwetiapina - wydaje mi się że działa synergicznie z opoidami na poziom prolaktyny.
Pregabalina- sam nie wiem na forach było kilka postów że obniża libido jednak zdecydowana większość nie pisała o tym problemie.
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.