Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Siema, spaliłem wczoraj wiadro a dzisiaj wykryłem u siebie rumieńca po ukąszeniu kleszcza (Jak byłem trzeźwy to sprawdziłem drugi raz dla pewności ;-) ). Kleszcz mnie najprawdopodbnie użarł 2 dni temu. I tu moje pytanie na testach diagnozujących boreliozę może dojść do wykrycia THC bądź CBD ? Przez ostatni miesiąc spaliłem może z gram.
  • 11665 / 2257 / 0
nie - to test na obecność boreliozy, a nie THC.
  • 377 / 42 / 0
Rumien pokawia sie po 1-3 tygodniach od ukaszenia i to nie nie u wszystkich. Idz do poz bo borelioze trzeba leczyc anytbiotykami i to dosyc dlugo niestety a jaranie nie ma z tym nic wspolnego, chyba ze przysnales w lesie lol
  • 141 / 32 / 0
Ja miałem boreliozę (chociaż chuj wie czy dalej nie mam) różne są tezy... internet i pojeby zrobili z boreliozy bakterię X, tak jak ze szczepionek zrobili bilet po autyzm.

Na boreliozę, wpierdalałem antybiotyk - doksycyklinę przez 3 tygodnie.

W każdym bądź razie ten test nie wykryje THC itd... poza tym sam test nie jest metodą diagnostyczną. Test na boreliozę daje często "false positive" i jest jedynie badaniem uzupełniającym.
"morfina dała mi buzi, chciała mi ulżyć, chciała, żebym poczuł szczęście
I mogłem już sobie wywróżyć, że to jest niemożliwe bez niej..."
  • 1 / / 0
Na 100% nie, wiem, bo sam miałem ostatnio i badają tylko obecność przeciwciał IgG i IgM
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.