Pregabalina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 4030 / 482 / 11

Czy można to łączyć z benzo/alko/baclo ?
  • 543 / 30 / 0

Nie ma przeciwskazań. A i gdzies czytałem ze prega + baklo jest mega.

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

SIN vs. Facebook, runda pierwsza

Ciekawe i bezprecedensowe rzeczy dzieją się w państwie Polan, a raczej na jego styku z dominium Marka Zuckerberga. Dobrze Wam znana Społeczna Inicjatywa Narkopolityki złożyła właśnie pozew przeciwko Facebookowi w związku z jego cenzorskimi zapędami.
  • 2235 / 294 / 3

Ja mieszałem z klonazepamem, fajnie się wspólnie dopełniało.
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / / 0

Pregabalina z baklofenem w niewielkich ilościach jest spoko na ludzi z fobią społeczną.
  • 1 / / 0

Witam,
Dzisiaj dostałem od lekarza pregabaline i Biperyden. Za dużo metkata wpierdalałem i ręce jak u parkinsona chodzą xd
Przyjąłem 3 tabsy pregabaliny po 75mg i 2 tabsy Biperydenu, po 30 minutach poczułem jakby ktoś mnie młotkiem w głowe pierdolnął i nie wiedziałem co się dzieje.
Czułem się jak po 450mg DXM, dodatkowo pojawiły się całkiem przyjemne CEV'y oraz efekt psychodeli.
Po 3h CEV'y zniknęły, a nieogar powoli schodzi ;D
Mam nadzieję, że to tak cały czas nie będzie działać bo pierdolca dostanę xD
  • 243 / 18 / 0

Jak to jest z łączeniem pregabaliny z alko? Bo zauważyłem, że się gryzą. "W rzadkich przypadkach może doprowadzić do śpiączki" - liczę, że to ryzyko jest bardziej uzależnione od ilości metanolu, a nie kwestii osobniczych. Po 1 piwie już coś jak suchy kac, a dzisiaj mnie zassało i wypiłem 3. Jeśli mam się spodziewać przykrości, to wolałbym się nastawić na to.
  • 115 / 4 / 0

Jestem alkoholiczka i mi normalnie przepisuja pregabaline przeciwlękowo. Nigdy nie bralam razem ale ręki sobie uciąć nie dam. Bo moze nawalona zapodalam pregabaline :( :blush:
Moi lekarze wiedzą o moim uzależnieniu wiec nikt mi nie przepisuje lekow po ktorych (w połączeniu z alko) moge sie przekrecic.
Ale lepiej uwazac :old:
  • 543 / 30 / 0

Podejrzewam, że alko z pregabaliną to jest hit tak samo jak baklofen z alko.
  • 115 / 4 / 0

Ja po alko+baclo spalam jak kamien albo robilam przypal.
Nie pomarlam :D
  • 543 / 30 / 0

A ja nie zauważyłem przy baklo i alko żadnych negatywów. Nawet nazywałem to kiedyś gaba-extaza hahah
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 65 uczestników Wejdź na czata