Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
  • 4 / 2 / 0
Awatar użytkownika

E-Liquid z THC
Post
Słyszałem/czytałem o kilku fajnych sposobach na wytworzenie takiego lq do e-papierosów.
1. Pierwszy z nich polega na gotowaniu topków w glicerynie roślinnej, tak aby rozpuścić w nim THC i potem tylko standardowe wytwarzanie lq, czyli zmieszanie z glikolem propylenowym i wlaniem aromatu dla smaczku. Koniec filozofii.
2. Gorzej jest z drugim... Trzeba upiec w piekarniku topki, potem ugotować w jakimś etanolu - chyba wódka zbożowa - mającym około 95%. Do tego nie używa sieci tego gliceryny (która powinna stanowić conajmniej ½ bazy), a samego glikolu, którego zawartość w bazie wacha się pomiędzy 3% - 50%.
____________________________
THC rozpuszczą się w tłuszczach i w alkoholach, więc oba przepisy powinny zadziałać, ale proszę o opinię kogoś kto miał z tym wcześniej styczność, lub ma jakieś uwagi.
____________________________
Z góry dziękuję za poświęcony czas, oraz pomoc w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia.
  • 294 / 10 / 0
Awatar użytkownika

Re: E-Liquid z THC
Post
Interesował by mnie pierwszy sposób, ale mam pewne wątpliwości czy taki płyn, przez zawartość pyłów nie rył by grzałki w szybkim tempie. Filtrowanie gliceryny przez filtr do kawy ma sens? To jest przecież bardzo gęste. Może sedymentacja przez parę dni? No chyba że niema z wym problemu.
  • 4 / 2 / 0
Awatar użytkownika

Re: E-Liquid z THC
Post
Przez sitko wystarczy przecedzić, do grzałki RTA nic się nie dostanie, wszystko zostanie na końcach waty. Nie ma sensu bardziej flirtować, a jeszcze rozmieszamy z niedużą ilością glikolu propylenowego, żeby watą lepiej chłonęła nasz wywar.
  • 413 / 24 / 0
Awatar użytkownika
Adm

Re: E-Liquid z THC
Post
1.Sposób lepszy,ale ile czasu gotować?
  • 3351 / 311 / 0
Awatar użytkownika
FajnieJest
Kompetentny
Kompetentny

Re: E-Liquid z THC
Post
Ja robilem drugim sposobem, czyli robilem najpierw olejek THC ktory pozniej probowalem rozpuscic w bazie 50/50. Nie udalo sie, olejek sie nie rozpuscil, a tylko osiadl sie na sciankach atomizera. Planuje niedlugo robic kolejna wersje, tym razem z pylkiem (kief), zdekarboksylizowanym w piekarniku przez 30min na 125*, i pozniej go wrzucic do gliceryny roslinnej na kilka dni lub tygodni. Pozniej przecedzic to przez jakis filterek albo na zasadzie sedymentacji.
Kupie tez sobie RTA albo RDA abym nie marnowal grzalek do zwyklego atomizera. Zdam raport jak mi pojdzie.
  • 311 / 51 / 0

Re: E-Liquid z THC
Post
Skusiłem się na pierwszy sposób. Gra nie warta świeczki, przynajmniej w moim wykonaniu. Mnóstwo forsy, efekt mierny, spore straty. Do tego grzałki do wymiany co dwa mililitry. Do tego trafiłem na towar chrzczony jakimś aromatem cytrynowym... Chyba żeby zabić zapach, ciężko to było chmurzyć.

Mimo to warto było chociaż spróbować i przekonać się za - choć słabo - to rzeczywiście działa. Dałem cztery gramy na 20ml bazy, połowę udało się odsączyć, reszta strat.

Zostaje drugi sposob.
Uwaga! Użytkownik syntheticFlesh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0

Re: E-Liquid z THC
Post
Polecam jak ma ktoś driper, po prostu wcisnąć topka między zwoje grzałki, pokropić lekko liquidem i pali na niskich watach. Taka trochę waporyzacja, nie czuc nawet zapachu tak mocno
  • 82 / 33 / 0
Awatar użytkownika

Re: E-Liquid z THC
Post
Robiłem niejednokrotnie taki wesoły liquid tylko swoimi sposobami.
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że to bardzo fajna sprawa bo można to palić w sumie wszędzie (nawet pod kołdrą) ponieważ nie ma żadnego zapachu, jedynie lekki zapach świeżych kwiatów w nosie podczas wydychania.
Warto mieć atomizer specjalnie do takiego liquid u ponieważ THC i inne podobne potrafią się osadzić na szkiełku oraz innych częściach atomizera.
Fajnie jakby nasz atomizer się łatwo przegrzewał co doprowadzi do rozpuszczenia THC w płynie.
Ale do rzeczy
Do wykonania będziemy potrzebowali;
-Jakaś szkalna buteleczka z zakraplaczem.
-Baza do liquid u (stosunek glikolu do gliceryny według uznania).
-Kwiaty najlepiej jak najlepsze (ale to zawsze do wszystkiego muszą być najlepsze he he).
-Sprzęt do robienia ekstraktu BHO, RSO czy innego .
1. Robimy ekstrakt (pominę szczegóły każdy może sobie znaleść informacje i wybrać sposób robienia ekstraktu )
2. Ekstrakt dajemy do butelki z pipetą np, dla BHO to na oko będzie o,2 grama na każde 10 mililitrów ja tak przynajmniej daje ale można dać więcej.
3. Następnie zalewamy to bazą i na patelnie z gotująca się wodą kładziemy butelkę.
Możemy pomieszać jakąś wykałaczką żeby się rozpuścił nasz ekstrakt.
4.Po całkowitym rozpuszczeniu możemy zalewać atomizer. Dla poprawy rozpuszczalności możemy dolać spirytusu do liquid u ale nie dużo.
W przypadku odłożenia się THC na ściankach butelki można znów dać ją do gorącej kąpieli.

Mnie robi już 4 większe buchy przytrzymane w płucach.
Ważne właśnie jest to żeby trzymać w płucach.
Mam nadzieje że komuś to pomoże.
https://tpb.party/torrent/8427705/Painkiller_Black_Edition_
  • 2 / / 0

Re: E-Liquid z THC
Post
Ostatnio nabyłem wapo z olejkiem juz w srodku i dostalem informacje ze to czysty olej konopny. Czy to mozliwe zeby czysty olej z THC byl e-liquidem czy bez mieszaniny glikolu i gliceryny to niemozliwe?
  • 549 / 89 / 7
Awatar użytkownika

Re: E-Liquid z THC
Post
Raczej niemozliwe, bo bys sie chyba po buchu przekrecil.
Uwaga! Użytkownik kupagowna6 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.