E-Liquid z THC

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 13 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2017
  • 4 / 2 / 0

Słyszałem/czytałem o kilku fajnych sposobach na wytworzenie takiego lq do e-papierosów.
1. Pierwszy z nich polega na gotowaniu topków w glicerynie roślinnej, tak aby rozpuścić w nim THC i potem tylko standardowe wytwarzanie lq, czyli zmieszanie z glikolem propylenowym i wlaniem aromatu dla smaczku. Koniec filozofii.
2. Gorzej jest z drugim... Trzeba upiec w piekarniku topki, potem ugotować w jakimś etanolu - chyba wódka zbożowa - mającym około 95%. Do tego nie używa sieci tego gliceryny (która powinna stanowić conajmniej ½ bazy), a samego glikolu, którego zawartość w bazie wacha się pomiędzy 3% - 50%.
____________________________
THC rozpuszczą się w tłuszczach i w alkoholach, więc oba przepisy powinny zadziałać, ale proszę o opinię kogoś kto miał z tym wcześniej styczność, lub ma jakieś uwagi.
____________________________
Z góry dziękuję za poświęcony czas, oraz pomoc w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia.
Rejestracja: 2009
  • 266 / 7 / 0

Interesował by mnie pierwszy sposób, ale mam pewne wątpliwości czy taki płyn, przez zawartość pyłów nie rył by grzałki w szybkim tempie. Filtrowanie gliceryny przez filtr do kawy ma sens? To jest przecież bardzo gęste. Może sedymentacja przez parę dni? No chyba że niema z wym problemu.

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Podali homarom marihuanę. Naukowcy zrobili to w istotnym celu

Naukowcy postanowili sprawdzić, czy podanie marihuany sprawi, że homary będą odczuwały mniejszy ból. Inspiracją dla badaczy były działania restauratorki, która chciała zmniejszyć cierpienie gotowanych żywcem skorupiaków.
Rejestracja: 2017
  • 4 / 2 / 0

Przez sitko wystarczy przecedzić, do grzałki RTA nic się nie dostanie, wszystko zostanie na końcach waty. Nie ma sensu bardziej flirtować, a jeszcze rozmieszamy z niedużą ilością glikolu propylenowego, żeby watą lepiej chłonęła nasz wywar.

Adm

Rejestracja: 2006
  • 413 / 23 / 0

1.Sposób lepszy,ale ile czasu gotować?
Rejestracja: 2010
  • 3244 / 247 / 0

Ja robilem drugim sposobem, czyli robilem najpierw olejek THC ktory pozniej probowalem rozpuscic w bazie 50/50. Nie udalo sie, olejek sie nie rozpuscil, a tylko osiadl sie na sciankach atomizera. Planuje niedlugo robic kolejna wersje, tym razem z pylkiem (kief), zdekarboksylizowanym w piekarniku przez 30min na 125*, i pozniej go wrzucic do gliceryny roslinnej na kilka dni lub tygodni. Pozniej przecedzic to przez jakis filterek albo na zasadzie sedymentacji.
Kupie tez sobie RTA albo RDA abym nie marnowal grzalek do zwyklego atomizera. Zdam raport jak mi pojdzie.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 311 / 50 / 0

Skusiłem się na pierwszy sposób. Gra nie warta świeczki, przynajmniej w moim wykonaniu. Mnóstwo forsy, efekt mierny, spore straty. Do tego grzałki do wymiany co dwa mililitry. Do tego trafiłem na towar chrzczony jakimś aromatem cytrynowym... Chyba żeby zabić zapach, ciężko to było chmurzyć.

Mimo to warto było chociaż spróbować i przekonać się za - choć słabo - to rzeczywiście działa. Dałem cztery gramy na 20ml bazy, połowę udało się odsączyć, reszta strat.

Zostaje drugi sposob.
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Polecam jak ma ktoś driper, po prostu wcisnąć topka między zwoje grzałki, pokropić lekko liquidem i pali na niskich watach. Taka trochę waporyzacja, nie czuc nawet zapachu tak mocno
Rejestracja: 2017
  • 75 / 31 / 0

Robiłem niejednokrotnie taki wesoły liquid tylko swoimi sposobami.
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że to bardzo fajna sprawa bo można to palić w sumie wszędzie (nawet pod kołdrą) ponieważ nie ma żadnego zapachu, jedynie lekki zapach świeżych kwiatów w nosie podczas wydychania.
Warto mieć atomizer specjalnie do takiego liquid u ponieważ THC i inne podobne potrafią się osadzić na szkiełku oraz innych częściach atomizera.
Fajnie jakby nasz atomizer się łatwo przegrzewał co doprowadzi do rozpuszczenia THC w płynie.
Ale do rzeczy
Do wykonania będziemy potrzebowali;
-Jakaś szkalna buteleczka z zakraplaczem.
-Baza do liquid u (stosunek glikolu do gliceryny według uznania).
-Kwiaty najlepiej jak najlepsze (ale to zawsze do wszystkiego muszą być najlepsze he he).
-Sprzęt do robienia ekstraktu BHO, RSO czy innego .
1. Robimy ekstrakt (pominę szczegóły każdy może sobie znaleść informacje i wybrać sposób robienia ekstraktu )
2. Ekstrakt dajemy do butelki z pipetą np, dla BHO to na oko będzie o,2 grama na każde 10 mililitrów ja tak przynajmniej daje ale można dać więcej.
3. Następnie zalewamy to bazą i na patelnie z gotująca się wodą kładziemy butelkę.
Możemy pomieszać jakąś wykałaczką żeby się rozpuścił nasz ekstrakt.
4.Po całkowitym rozpuszczeniu możemy zalewać atomizer. Dla poprawy rozpuszczalności możemy dolać spirytusu do liquid u ale nie dużo.
W przypadku odłożenia się THC na ściankach butelki można znów dać ją do gorącej kąpieli.

Mnie robi już 4 większe buchy przytrzymane w płucach.
Ważne właśnie jest to żeby trzymać w płucach.
Mam nadzieje że komuś to pomoże.
Rejestracja: 2020
  • 2 / / 0

Ostatnio nabyłem wapo z olejkiem juz w srodku i dostalem informacje ze to czysty olej konopny. Czy to mozliwe zeby czysty olej z THC byl e-liquidem czy bez mieszaniny glikolu i gliceryny to niemozliwe?
Rejestracja: 2020
Użytkownik nieaktywny
  • 549 / 92 / 7

Raczej niemozliwe, bo bys sie chyba po buchu przekrecil.
Posty: 13 Strona 1 z 2
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości