- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
DXM + alkohol + nic
Bo już na przykład
DXM+kodeina+alkohol może być dla niektórych doświadczonych astralonautow bardzo fajne
Drugi to
DXM + fluoksetyna (ryzyko wzrasta wraz z dawkowaniem bądź trwaniem przyjmowania)
Może macie podobne spostrzeżenia lub jakieś inne? Może znajdą się szaleńcy chcący rzucić wyzwanie tym miksom?
Skakanie po samochodach zaparkowanych pod blokiem to fajna zabawa do poki nie wyleci ktorys z wlascicieli z rura od odkurzacza. Uolaboga, coz to byl za wpierdol. Taki ze az go nie pamietam. Z opowiesci wiem tylko, ze pierwszym zamachem zrzucil mnie z dachu samochodu a drugim skutecznie uspil. Szalona mlodosc.
A największe przypały - etizolam + stimsy, Budzę się rano, na podłodze porozkładane koszule na wieszakach wyjęte z szafy, garnitur ciśnięty gdzieś na bok, w łóżku oprócz paru piżam także zwinięta koszula firmowa, a ja w środku lata pod piżamą miałem jeszcze ubrany podkoszulek, również wygrzebany gdzieś z szafy.
Inna akcja równie dobra - budzę się, a na podłodze rozsypane wszystkie moje badania lekarskie schowane w teczce w szufladzie, ale nie że po prostu rzucone na jedną kupę, porozkładane regularnie w równych odstępach, niektóre porozkładane jakbym coś próbował czytać.
Innym razem po zolpidemie + pewnie też jakiś stims, poodkręcałem krany w domu, akurat nie było wody. Woda nie leciała, więc krany pozostawiłem odkręcone. A rano wiadomo co :D
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Chatbot AI Reddita „pomaga” w leczeniu bólu. Wśród rekomendacji: heroina
Reddit w pośpiechu wycofuje swojego nowego chatbota AI o nazwie „Answers” z dyskusji na tematy zdrowotne. Powód? Przeczytajcie.
Zaskakujący trend wśród Polaków. Chodzi o spożycie alkoholu
Spożycie alkoholu aktywnie ogranicza 55 proc. Polaków, a 21 proc. deklaruje całkowitą abstynencję.
Kokaina w gumie do żucia
Celnicy na lotnisku Gardermoen postanowili sprawdzić dokładniej paczkę z Peru pełną słodyczy. Jak się okazało - mieli wyczucie. W środku zamiast gum do żucia znaleźli 300 gram kokainy, czytamy w dzienniku Dagbladet.
