25I-NBF

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 259 / 2 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

25I-NBF (2C-I-NBF, NBF-2C-I, Cimbi-21) is a derivative of the phenethylamine hallucinogen 2C-I, which acts as a highly potent partial agonist for the human 5-HT2A receptor.[1][2] It has been studied in its 11C radiolabelled form as a potential ligand for mapping the distribution of 5-HT2A receptors in the brain, using positron emission tomography (PET).[3]
https://en.wikipedia.org/wiki/25I-NBF

Zakładam temat bezpośrednio o substancji 25I-NBF co by nie zaśmiecać innych wątków

Zapraszam do dyskusji i proszę o opinie (dawkowanie, sposoby administracji etc.)!
  • 7 / / 0

Dawki 5mg na blotterze wykonanym z chusteczki- brak efektów, jedynie cierpkość na języku. Odświeżę informacje na forach, może ktoś coś wyciągnął z tej subs. i jeszcze raz mógłbym ją przetestować.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Zaskakująca przesyłka do Zakładu Karnego w Tarnowie. Tak przemycano narkotyki

Jeden z więźniów zakładu karnego w Tarnowie poprosił bliskich, żeby przesłali mu program telewizyjny. Z pozoru nie było w tym nic podejrzanego...
  • 203 / 4 / 0

Substancja zażywana w dawkach 25mg[-/+ (5mg)] drogą i.n jest aktywna, bardzo przyjemna, coś na granicy lekkiego psychodelika i empatogena, bodyload, podbicie kolorów (I innych subtelnych odczuć zmysłowych) charakterystyczna dla psychodelicznych fenylo, wrażenia umysłowe przypominające raczej empatogeny z grupy apxx, euforia, empatia itp, myślę, że w wyższych dawkach może mieć bardziej psychodeliczne, drapieżne właściwości, w każdym razie doniesienia o jej nieaktywności są bezpodstawne i wynikają ze (zrozumiałej) ostrożności badaczy
  • 7 / / 0

Roztwór tej substancji w spirytusie, samo odparowanie nie wystarczy (zauważyłem straty w innej substancji, gdy odparowywałem roztwór, straty około 80%), więc jak przygotować takowy do podania i.m.? (ofc. wiem, że nie wolno podawać spirytu, chodzi jedynie o techniczny sposób oddzielenia tych subs.) :finger:
  • 92 / 8 / 0

Jak wypada porównanie działania, odczuć do 25I-NBOMe / 25B-NBOMe ? Niektórzy w necie wypowiadali się, że właściwie nie do odróżnienia. Byłbym wielce rad, ale czy faktycznie tak jest?
  • 39 / 2 / 0

a ja słyszałem że jest zupełnie nieaktywne, nawet w dużych dawakch aale w przypadku [CUT] czyli jednego źródła.

Nie podajemy tutaj nazw vendorów- tur3k
  • 6 / / 0

Czy ktoś testował 25I-NBF?
Chodzi mi o rzetelną opinię w dawkowaniu oralnym.
Bo z tego co badam temat, to opinie są skrajnie różne - jedni mówią: Niedziała, nieaktywne - a inni twierdzą Działa, podobne do 25x-NBOMe
Jak to jest w końcu z Panem NBF? :)
  • 203 / 4 / 0

Działa, ale nie w dawkach w okolicy 1mg a 20
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata