Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 59 • Strona 1 z 6
  • 1053 / 71 / 0
Ciekawi mnie to nawet - po czym skręt pojawia się najszybciej, a po czym jest najcięższy? Wg moich informacji oksykodon jest w ścisłej czołówce, skręt może się pojawic już po tygodniu codziennego jedzenia z zerową tolerką wyjściową. Z tego co czytam, butyr-fentanyl potrafił łamać już po dwóch dniach przesadzania. jak to jest wg Was kochani? ^^
Uwaga! Użytkownik zioloziolo jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1923 / 93 / 127
Wszelakie analogi fentanylu, uzależnienie instant.
wolna molekula
#mops
  • 209 / 10 / 0
Nie wierzę, ja po 2 tyg na analogach fentanylu miałam tydzień przerwy od opio w ogóle i skręt był lżejszy niż po samej kodeinie. W dodatku zbiłam tolerancję na kodeinę w większym stopniu niż bym to uzyskała tylko dzięki tygodniowej przerwie, dziwne...
Zadanie: Alicja leciała do wonderlandu tunelem o średnicy 5m przez 12 minut a Dorotka pofrunęła do OZ z prędkością 300m/s. Pytanie: która miała lepszą fazę? W zasadniu nie uwzględniamy wilka, który coś czerwonego w lesie wpierniczył i padł.
  • 989 / 30 / 0
metadon. Potem dlugo dlugo nic.
2 miesiące skręta na pelnej pizdzie.
Nie pokonasz kobiety w kłótni, to niemożliwe. Nie wygracie, bo jeśli chodzi o kłótnię, to my mamy pod górkę. Bo my musimy mówić z sensem.

xzx
  • 1293 / 20 / 0
Uwaga! Użytkownik Tracerek jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 22 / 2 / 0
Potwierdzam metadon.
Od 10 lat w abstynencji, hmm diabeł znowu usiadł na ramieniu :wall:
  • 292 / 29 / 18
morfina.
Przez 2-3 tygodniowy czas brałam morfinę praktycznie codziennie, czasami 2 x na dzień, pewnego razu myślę sobie: czas się zmienić! Ostatnia tabletka połknięta, ale to nic, za trzy dni ewentualnie uzupełnię zapas, jeżeli będę chciała.
Następny dzień przeżyłam wytrwale, rano pojawiły się bóle stawów, w kolejnym natomiast zaraz po przebudzeniu (z może 3 godzin snu) co sił poszłam do apteki po kodeinę. Jedna paczka, "więcej nie sprzedam, proszę wyjść". Kości bolały niemiłosiernie, do tego uczucie, jak gdyby żołądek obrócił się o 180 stopni i pękał. Cała spocona doczłapałam się do kolejnej apteki, i kolejnej. Wróciłam, zupełnie słaba, z 10 minut mi zajęło wejście na 4-e piętro. I co tu robić, za pusty żołądek tego nie wezmę, bo w takim stanie zwymiotuję na 100%. Jeść też nie mogłam. Ostatecznie 450 mg kody i ciepła woda. Dotrwałam do następnej dawki morfiny.
Z fizycznych objawów - najgorszy skręt był po morfinie.
Z psychicznych natomiast - tramadol. Totalna depresja, pustka, myśli samobójcze. Bezsenne noce, zupełny brak chęci do czegokolwiek, jedyne o czym wtedy mogłam myśleć to wyobrażenie mojej własnej śmierci. Najgorsze w tym wszystkim było, że to wcale nie minęło razem ze skrętem, ale ciągło się tygodniami. Ile tygodni po morfinie zajęło mi dojście do siebie? z 3-4 tygodnie. Po tramadolu co najmniej dwa razy dłużej.
Szybszy skręt po morfinie, szybszy "zjazd" psychiczny - po tramadolu. Piszę o podaniu per oral z tego z czym miałam doświadczenie (czyli przede wszystkim koda, tramadol, morfina, opium).
"Nie wierzę w to, że miłość ma tysiące obcych imion.
I że dziś są uświęceni, którzy chcieli za nią ginąć.
Jest tak wiele powodów do życia z heroiną,
Ale żaden nie prowadzi nas do upojenia chwilą."
  • 1675 / 254 / 0
Jaki metadon, rotfl.
Oczywiście, że fentanyl i pochodne. metadon trzeba bardzo długo walić by się dorobić skręta a i tak to jest nic przy skręcie fentowym.
Największy przegryw na forum
  • 2654 / 375 / 0
Uwaga! Użytkownik Blue_Berry jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 766 / 132 / 6
oksykodon. Najgorsze jest to, że nim nawet tego skręta się nie da porządnie zaleczyć - źle na mnie działają dawki większe niż 240mg oralnie, a mniejsze nie usuwają w pełni dolegliwości i działają krótko.
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
ODPOWIEDZ
Posty: 59 • Strona 1 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.