Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 273 / 6 / 0
Czy dało by się zrobić maczanę na tryptaminach? Powiedzmy 1g 4-AcO-DMT na 20 g podkładu. Przy takiej proporcji na lufkę marsmallow która waży powiedzmy 200 mg otrzymalibyśmy 10 mg tryptaminy. Tylko teraz jak z rozpuszczalnością tryptamin w acetonie? Czy wybrać raczej formę freebase czy HCL też da rady?
Uwaga! Użytkownik raven gray jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 76 / / 0
Pewnie by się dało, tylko po co? Są duże szanse, że coś zjebiesz, a w wypadku psychodelików możliwość precyzyjnego odmierzania dawek jest bardzo istotna.

Na ogół fribejsy nadają się do palenia, a chlorowodorki już nie.
  • 3880 / 213 / 13
Nie pierdol, chlorowodorki też się czasem nadadzą. metamfetaminy chlorowodorek ludzie palą i jest dobrze - tak samo te MDPV'y i inne alfy.

Fumaran DMT nadaje się do waporyzacji - potrzeba zużyć więcej materiału, ale się nadaje.

Maczanka na psychodelikach to nic nowego - changa jest tutaj przykładem na to. Można oczywiście zrobić to z jakimiś 4-ro podstawionymi, ale najpierw spróbuj czy to klepie waporyzowane przez podgrzewanie prochu - czasem to co napisane jest w publikacjach (np. informacja o dekompozycji związku przed osiągnięciem temperatury topnienia) w praktyce się jakoś nie spisuje (bo towar klepie :P) - z czegokolwiek by to nie wynikało - ćpaków wkońcu interesuje empiryka, a nie teoria.
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.