Jakie benzo na detoks

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 881 / 14 / 0

Hej ćpaki, potrzebuje rady jakie benzo będa najlepsze żeby sie wspomóc w detoksie? Najlepeij nazwe substancji i leku.

Wterynarz powinnie móc wypisać z tego co czytałem? mam kolegę który mi może pomóc ale sma nie jest pewny czy ma uprawnienia i prosi żębym mu pdoał dokładne nazwy leków....

Będę wysoce usatysfakcjonowany pomocnymi odpowiedziami!

Dziękuję, miłeog noddowania ;)
  • 545 / 2 / 0

diazepam, uspokaja, pomaga zasnąć i długo działa. Załatw sobie mianserynę albo mirtazapinę na sen. Samo benzo snu nie zapewni.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

CBŚP zatrzymało wikariusza. Ksiądz jest podejrzany o handel narkotykami

Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali wikariusza podejrzanego o działalność narkotykową. Wobec 39-latka zastosowano dozór policji i zakaz opuszczania kraju.

Blu

• 2933 / 164 / 0

Relanium 5mg i Stilnox (zolpidem) na sen. Weterynarz może to wypisać.
  • 881 / 14 / 0

zolpidem mam-dobry jest bo usypia jak młotek w łeb ale działa bardzo krótko góra 2h, więc przydalo by się żeby wziąc jeszcze coś co utrzyma sen przez dłuższy czas...

Blu

• 2933 / 164 / 0

Po to jest Relanium. Ja schodziłem z brałna na tym miksie i spałem normalnie całą noc. Zdarzało że sie budziłem ale potem udawało się zawsze znowu zasnąć. Możesz też, tak jak pisze szachmat, spróbować z mianseryną. Dostaniesz ją bez problemu od każdego psychiatry.
  • 629 / 26 / 0

ja polecam Bromazepam (Sedam), teraz właśnie nim sie detoksuje, bardzo fajnie niweluje skurcze, napięcie, bóle miesini i bezsennośc.

na mnie na przykład rolki niegdy nie działały nasennie.

weterynarz na pewno moze Ci wypisac clonazepam, moim zdaniem to najlepszy lek na skręta
  • 881 / 14 / 0

no własnie myslałem o bromo. To lepszy bromo czy clono? rolki też dorzucić do tego?

Blu

• 2933 / 164 / 0

Na szpitalnych detoxach stosuje się często właśnie combo diazepam + stilnox i nie jest to przypadek. Jak dla mnie to bez większego znaczenia czy będziesz schodził na rolkach, bromie czy klonach ale te pierwsze potem najłatwiej wyzerować. Na twoim miejscu bym za bardzo nie mieszał i dorzucał do kupy co się da, bo się skończy jak większosć ćpuńskich detoxów czyli ćpaniem wszytkiego co popadnie byle tylko nie trzeźwieć.
  • 881 / 14 / 0

spoko, benzo mi potrzebne przez tydzień maks dwa, zresztą testowałem kiedyś benzo z 2, 3 razy i nie przepadam za tą grupą substancji. uważam ze źle działają na interesanta szczególnie w dłuższej perspektywie (mam ziomka który był leczo leczony z depresji beznzami)....
  • 5304 / 59 / 0

diazepam, Bromazepam. klony odpuść sobie raczej [podejrzewuję, że nie masz tolerki na bdz]. W ogóle skoro ten skręt z samych opio to nie dokładaj lepiej benzo. Kto Cię tam wie, a i nie życzę Ci tego, byś po skręcie zakończonym zaczął walić opio + benzo, bo później dopiero będą ceregiele. Duże lewdopodobieństwo ,zwłaszcza że obie grupy lubią się bardzo. Pal sześć fizycznego skręta jaki by nie był - jak dojadą do tego benzosy, bo coś czuję, że nie upilnujesz... a zresztą nie chcę sobie przypominać starych dziejów. Przebolej jakoś bez benzo a jeśli już to niech ktoś Ci dawkuje bo i na bdz pojedziesz
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata