Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 993 / 23 / 0
Słuchajcie, znacie może jakiś dobry lek na naciągnięte mięśnie i ścięgna? Od dzieciństwa mam wadę postawy, stawiam stopy do środka jak chodzę i miesiąc temu postanowiłem, że zacznę się pilnować. Przy dłuższym chodzie i biegach długodystansowych, załącza się irytujący ból od wewnętrznej strony uda, przechodził zwykle po 3h i wiedziałem, że rehabilitacja idzie dobrze. Po wczorajszym skręca mnie w mięśniach, ból jest duży i na tyle irytujący że odbiera mi siłę do działania w dzień, co najgorsze nie przechodzi. Wczoraj pękła bańka po tym jak zwiększyłem częstotliwość biegów. Chyba przesadziłem.

Jutro pójdę do lekarza, natomiast interesuje mnie co mogę zdobyć teraz? Co pomoże mi wytrwać dzień i noc?

Myślę w tym wypadku, że najlepszym lekiem na coś takiego to były baclofen, niestety nie mam kurwa siły isć go żulić po aptekach w mieście. :-(
Ostatnio zmieniony 19 grudnia 2013 przez Wildzen, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 16 / / 0
5 razy skrecalem kostki miałem, z czym wiążą się naciagniete do granic więzadła.

Moje dosw:

Pierwsza doba to chłodzenie, najlepiej w cyklach np. Pół h chłodzisz, pół nie itd.

Potem altacet, ale nie żel tylko ten "płynny", bierzesz jakąś ściere solidnie namaczasz ja altacetem, obwijasz wokół miejsca i na to jeszcze folie przezroczysta bo bez tego gowno co się wchlonie.

Jak juz zaczynasz używać tego stawu/etc., taka względna rehabilitacja to dopiero przychodzi czas na fastumy, zele itd.

U ciebie same więzadła pewnie potrwa szybciej niż u mnie
  • 29 / / 0
Jak ma się płaskostopie to oczywiście, że ma się problemy z kostkami, kolanami i stawami dookoła owych kości.
  • 993 / 23 / 0
Nie mam płaskostopia.

Sprawa rozwinęła się tak:

Pani doktor powiedziała,że mnie popierdoliło i żebym nie stawiał stóp prosto tylko tak jak całe życie chodziłem. Powiedziała, że jestem za stary na takie rzeczy i dała skierowanie do ortopedy. No wkurwiłem się strasznie, bo niby co złego jest w rehabilitacji mojej wady?

Przepisały mi jakieś chuja warte leki takie jak witamina b1 czy mydocalm. Zrobiłem i tak swoje i kupiłem sobie baclofen 25mg, bo mydocalm to można sobie jedynie między poślady włożyć.

Zostaje przy swoim i dalej będę kontynuował rehabilitację, ale z głową. Nie będę się forsował i cały czas będę pod okiem fizjoterapeutki.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.