Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 1450 / 17 / 0
Katynon
Nieprzeczytany post autor: C9H13N »
[ external image ]
2-amino-1-fenylopropan-1-on
http://pl.wikipedia.org/wiki/Katynon

Mam możliwość załatwienia sobie około 0,25g tego b-k pod postacią chlorowodorku. Ponoć reakcja z propiofenonu jest taka sama jak w przypadku metkatynonu tylko w pewnym etapie zamiast metyloaminy używa się wody amoniakalnej(?). Naturlanie występuje razem z katyną(izomer norefedryny) w Catha Edulis. Miał ktoś doczynienia z ketonowym analogiem amfetaminy? Trochę mnie zdziwiło, że nie ma on odzielnego wątku. Dużo osób żuje liście owej roślinki- jak widzałem ze smakiem :)
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
I przychodzi czas, że odurzanie się alkoholem przestaje być interesowne

Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
  • 1628 / 189 / 0
katynon do metkatynonu ma się bardzo podobnie jak amph do meth. Odczuwalnie bardziej pobudza fizycznie, ale słabiej uwalnia dopamine i serotonine. Trzyma tyle samo co metkatynon.
  • 4 / / 0
Jak katynon ma sie do kropli na odchudzanie o nazwie alvalin (katyna) dostepnych w niemieckich aptekach . Czy to jest to samo??
  • 3276 / 162 / 0
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.