Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 3388 / 341 / 0
[Wydzielono z wątku o 25C-NBOMe. - surveilled]

Aspiryna pozwoli zlikwidowac lub zminimalizowac wazokonstrykcje.
  • 2362 / 22 / 0
Rzeczywiście, to taki straszny wazodylatator, że dziwię się dlaczego przy przedawkowaniach bromodragonfly nie dawali tego nieszczęśnikom...
Kurwa, skąd wy te wiadomości bierzecie. Żeby nie było, że się czepiam to na ostatnim tripie na 2C-I gdzie miałem mocną wazokonstrykcję musiałem wziąć coś przeciwbólowego i była to właśnie aspiryna. I co?

Gówno, naczynia jak były obkurczone to takie pozostały
BS
  • 3388 / 341 / 0
Było brać przed tripem
  • 2362 / 22 / 0
i na jakiej zasadzie wzięta przed tripem pomoże, a wzięta w trakcie nie?
wytłumacz mi to proszę
BS
  • 1951 / 13 / 0
Aspiryna pomaga na serducho. To fakt. Ale tylko stale zarzywana. Jednorazowa dawka, to raczej na ból głowy pomoże.
  • 3388 / 341 / 0
Powyższy cpun ma rację, zażywana dlugotrwale mogłaby pomoc.
  • 2362 / 22 / 0
wiesz jaki jest główny mechanizm kardioprotekcyjny w profilaktyce zawału serca? Hamowanie agregacji płytek krwi, przez co na złogach miażdżycowych nie tworzą się skrzepy prowadzące do niedokrwienia. Powiedz mi jaki to ma związek z działaniem wazodylatacyjnym na naczynia, w których receptory są przeładowane silnym psychodelikiem i które nie zachowują się jak naczynia osoby nic nie biorącej. Otóż aspiryna na nic związanego bezpośrednio z psychodelikiem (poza bólem głowy - o ile nie jest spowodowany masakrycznie podniesionym ciśnieniem) nie pomoże.
Sam już nie wiem o czym piszesz, najpierw twierdzisz, że wzięcie przed tripem tabletki zminimalizuje wazokonstrykcję, później piszesz że raczej trzeba jeść to przez dłuższy czas i wtedy może pomóc - nie ośmieszaj się już i tego typu mądrości pozostaw dla siebie
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2012 przez derb, łącznie zmieniany 4 razy.
BS
  • 3388 / 341 / 0
No widzisz, tak to mnie poprawiles i bede wiedzial na przyszlosc.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.