Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 1 z 7
 • 15 / / 0
Z zwiazku z tym ze mam jutro dzień wolny chce zrobic mix kodeiny i Lsa (kodeine próbowalem raz,ekstrahowalem z Antidolu 15 ) proporcje 150mg kody i 4 nasiona hbwr.Mixował ktos te substancje razem ???
When you dream there are no rules, people can fly,
anything can happen. Astral Projection
 • 139 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: gonzek »
I jak było?

Ja ogólnie nie widzę sensu miksowania tego typu substancji. To prawie tak jakbyś mieszał stymulanty z opioidami,...
Uwaga! Użytkownik gonzek nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 5299 / 103 / 0
Nieprzeczytany post autor: pilleater »
Dexxie na kode nie masz receptorów wyrobionych więc nie ma sensu. A już pomijając to, ja bym pierwszo poczekał na wejście LSA a później bym ładował kodę. Jakoś tak mi intuicja podpowiada, że w ten sposób byłoby lepiej
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
 • 15 / / 0
Nieprzeczytany post autor: dxxm »
Wlasnie nie probowalem %-D %-D .Myslalem ze ktos z was próbował :cheesy: .Wczoraj zjadlem jedne nasionko Nervosy to mnie wygielo ,dobra substancja do refleksji ktore same sie nasowaja po jej sporzyciu i ta wesołkowatosc. I love it
When you dream there are no rules, people can fly,
anything can happen. Astral Projection
 • 199 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Xavi »
Takie połączenie mogło by się okazać trochę nie bezpieczne. Kodeina w rekreacyjnych dawkach działa depresyjnie na układ oddechowy . LSA jeszcze mocniej , bardzo spłyca oddech ( chyba że pozbędziesz się całkowicie szkodliwych substancji z HBVR , lub innego rodzaju nasionek , co jest dość trudne) ... Łatwo więc dość do wniosku że takie połączenie nie jest bezpieczne ze względu na możliwą depresję układu oddechowego , choć doznania euforyczne mogły by być bardzo ciekawe :) ..
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2008 przez Xavi, łącznie zmieniany 1 raz.
To zła substancja rodem z piekła, Bardzo łatwo uzależnisz się, Klaruje mi specjalistka wściekła .Lecz musi po tej samej bieżni biec, Facet, pieniądz, poczucie bezpieczeństwa, Które z tych pojęć pani ćpa?
 • 1169 / 15 / 0
Drodzy użytkownicy forum.

Mam do was zapytanie, ponieważ planuję w bardzo niedługim czasie zjeść polskie kartony (w ktorych zamiast kochanego LSD jest DOC) chciałbym wiedzieć jakich wrażeń / doznań oczekiwać.
Karton bedzie pewnie zjedzony o jakiejs 20 i wraz z towarzyszem podróży postanowiliśmy jednogłośnie urozmaicić naszą przygodę kodeiną ok. godz 3 w nocy.
Jak myślita czy to dobry pomysł ?
Mieszał już ktoś coś podobnego ?

Zapomłem dodać że oczywiście buchy do tego będą podstawą :)
Uwaga! Użytkownik BuddahLova jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 66 / / 0
Nieprzeczytany post autor: ctrl+alt+delete »
Z calym szacunkiem - zostaw te buchy cpunie. Pod koniec zamiast kody zapalilbym heleny, skoro DOC podnosi cisnienie, a bogini hera je obniza, to wroci do normy i wytrzezwiejemy:)
Psychedelic society...
 • 2875 / 95 / 0
Nieprzeczytany post autor: Syn Bozy »
Wątpię, że poczujesz te kodę.
Ja na tripie 0,5 świetnie nasączonego kartona + 300 mg dxm, dopaliłem odrobinkę na peaku i to strasznie mnie zmotało (na następny dzień nie byliśmy w stanie z kumplem chronologiczne ustawić zdarzeń), jeżeli chcesz mieć w miarę czystą psychicznie fazę, a nie rozpierdol to nie dopalaj.
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
 • 3134 / 342 / 0
Nieprzeczytany post autor: Blu »
Polecam takie połączenie ale już na samym zejściu jak się zaczną nieprzyjemne objawy typu zmęczenie, szczękościsk i pobudzenie.
Fantasy is what people want, but reality is what they need.
 • 1066 / 202 / 0
Nieprzeczytany post autor: czajnikof »
Tak jak blu napisał, kode na zejściu. Co do dopalania, mi nigdy nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie- uwielbiałem jarać przez całą fazę. Troche strata materiału, bo bardzo szybko schodzi.
I don't do drugs. I am drugs.
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 1 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.