Psychodeliki + Opioidy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 15 / / 0

Z zwiazku z tym ze mam jutro dzień wolny chce zrobic mix kodeiny i Lsa (kodeine próbowalem raz,ekstrahowalem z Antidolu 15 ) proporcje 150mg kody i 4 nasiona hbwr.Mixował ktos te substancje razem ???

Użytkownik nieaktywny
  • 139 / / 0

I jak było?

Ja ogólnie nie widzę sensu miksowania tego typu substancji. To prawie tak jakbyś mieszał stymulanty z opioidami,...

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Warszawski dziennikarz trafił do aresztu. Powód: narkotyki

Marcin D., dziennikarz związany z kilkoma redakcjami, były rzecznik partii Wolność Janusza Korwin- Mikke, został w piątek zatrzymany w Warszawie przez funkcjonariuszy policyjnego Zespołu Poszukiwań Celowych – ustalił tygodnik „Do Rzeczy”.

• 5304 / 60 / 0

Dexxie na kode nie masz receptorów wyrobionych więc nie ma sensu. A już pomijając to, ja bym pierwszo poczekał na wejście LSA a później bym ładował kodę. Jakoś tak mi intuicja podpowiada, że w ten sposób byłoby lepiej

• 15 / / 0

Wlasnie nie probowalem %-D %-D .Myslalem ze ktos z was próbował :cheesy: .Wczoraj zjadlem jedne nasionko Nervosy to mnie wygielo ,dobra substancja do refleksji ktore same sie nasowaja po jej sporzyciu i ta wesołkowatosc. I love it

• 198 / / 0

Takie połączenie mogło by się okazać trochę nie bezpieczne. Kodeina w rekreacyjnych dawkach działa depresyjnie na układ oddechowy . LSA jeszcze mocniej , bardzo spłyca oddech ( chyba że pozbędziesz się całkowicie szkodliwych substancji z HBVR , lub innego rodzaju nasionek , co jest dość trudne) ... Łatwo więc dość do wniosku że takie połączenie nie jest bezpieczne ze względu na możliwą depresję układu oddechowego , choć doznania euforyczne mogły by być bardzo ciekawe :) ..
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2008 przez Xavi, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2974 / 87 / 0

W angielszczyźnie ludzie chwalą sobie takie miksy, zaś u nas nie ma o tym żadnych informacji, prócz tego, że opioidy rzekomo "uśmiercają" działanie psychodelików.

A jednak jest wątek alkohol + psychodeliki, więc i ten powinien być. Szczególnie, że opio z psych jeszcze nie próbowałem, a alkoholem to ja jednym piwem potrafię 20mg 2C-E zapić i działania psycho już prawie nie czuję. Więc marnotrawstwo.

Dziwi mnie właśnie ta rozbieżność opinii o której wyżej napisałem.
Ostatnio zmieniony 29 marca 2012 przez Limitbreaker, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1516 / 6 / 0

Mnie zawsze ciekawiło jakby wyglądał mix heroina + meskalina. Może spróbuje na łożu śmierci ^^
  • 413 / 1 / 0

Nie lubię zapijać psychodelików browarami.
Za to zdarzyło mi się łączyć je z opio.
Gdzieś opisałem kode z TMA-1.
Jadłem jeszcze kwasa z majką. :blush:
Pilleater pisał o ho-mecie z morfiną.
Według mnie niskie dawki opio stłamszą tylko psychodele, te wyższe wprowadzą w irracjonalny stan.

Jeżeli jem psychodelik to bez opio...
...lecz gdybym miał jeść opio, to wole z psychodelikiem.
  • 225 / 1 / 0

Dziwię się że tak mało osób się tu wypowiada.

Ja bardzo lubię miksować psychodeliki z kodeiną i wcale nie spłyca tak bardzo psychodeli u mnie. Jedynie ryzyko krzywego wkręta spada do zera i mindfuck. A pseudo-noody po miksie z mahometem się przekurwazajebiste :gun: Człowiek leży lecz nie muli tak bardzo jak po samym opio, w ciele cieplutko się robi, czajlałtowo a pod powiekami "slajdy" opioidowe w fraktalach kolorowych i fajne przemyślenia wpadają do głowy :-)
  • 153 / / 0

Ostatnie pytanie, czy połączenie tramal i 2C-P także nie zrobi nic złego ?

pozdro

ps. dzieki derb za odpowiedzi .

strat
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata