Ostatnio (wczoraj) miałem okazję próbować pewnej substancji, która zdaje się była beta ketonem
Subst w konsystencji proszku, była koloru żółtego, zapach "chemiczny"
aplikacja donosowa, wjazd zaraz po strzale.
Na początku uczucie mefedronowej euforii, ale nie takie silne połączone z optymalną stymulacją
brak problemów z apetytem, ze snem.
Tętno podwyższone 120-150
Ciśnienie wysokie
Niewielka ochota na doładowanie kolejnej krechy.
Euforia trwająca ok 1 godz, speed ok 4 godz.
Czy ktoś z was na podstawie tego "opisu" jest w stanie wywnioskować co to mogło być?
PS: ziomki mówili: mdma w proszku. Śmiałem w to wątpić ;)
Powód: Zmiana nazwy tematu.
Blefujesz pisze:metylon? nie wiem ale na to wskazuje, MOIM zdaniem
albo 4-mec
styrnal1990 pisze:A jak źrenice, może jakiś opiat?? Z bk najbardzie 4-mec pasuje.
nieco powiększone no i naturalny brak reakcji na światło
po sniffie niewyobrażalne kłucie w nosie, ale tylko przez chwilę.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi
Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."
Marihuana wpływa na chorych odwrotnie niż na zdrowych. Jest nadzieja na nową terapię?
Używanie konopi indyjskich wiąże się z łagodniejszymi objawami choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD) – wynika z badań opublikowanych na łamach „Translational Psychiatry”. Okazuje się, że na osoby z ChAD konopie mogą wpływać odwrotnie niż na osoby zdrowe. Autorzy badań przestrzegają jednak przed wyciąganiem zbyt daleko idących wniosków (czyli na przykład przez zalecaniem chorym stosowania konopi). Mimo to w ich ocenie uzyskane wyniki powinny stanowić przyczynek do dalszych, zakrojonych na szerszą skalę, analiz.
