Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 1 z 5
  • 397 / / 0
Witam.
Nie będę zbytnio się rozpisywał, więc po prostu spytam.
Po jakim narkotyku jest największa szansa przeżyć doświadczenie mistyczne? W życiu udało mi się to osiągnąć tylko 2 razy, po homecie i bez wahania przyznam, że to były najlepsze momenty w moim nędznym życiu :F

btw. Do takich tripów doskonale pasuje utwór Ufomammut - Ammonia
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson
  • 3127 / 27 / 0
High, how are you?
  • 2648 / 42 / 0
Hmmm... Spróbuj Salvii, DXM.
Dysocjanty ogólnie jebią mistycyzmem jak huj %-D
  • 397 / / 0
Ani szałwia ani dex na mnie nie działają mistycznie w żadnym stopniu, a próbowałem nie raz, nie dwa ;-)
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson
  • 3127 / 27 / 0
Przy szałwii nie ma myśli, więc cięzko mówić o jakimś mistycyzmie, chyba że ktoś żuje liście a później kilka godzin medytuje, wtedy ma to jakiś sens. DXM - bez komentarza. Co innego sigma %-D
High, how are you?
  • 3248 / 3 / 0
Z odpowiednim nastawieniem, przygotowaniem - DXM :) Tylko trzeba się postarać, to nie jest tak, że łykniesz 30 tabletek i nagle łapiesz trip mistyczny, tak myślą tylko Ci, co mają małe z nim doświadczenie i go nie lubią :D
Uwaga! Użytkownik Crytek nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3127 / 27 / 0
Ja miałem kiedyś doświadczenie mistyczne po alkoholu, ale nie znaczy to, że będę go polecał w tym temacie.
High, how are you?
  • 969 / 96 / 0
DXM,grzyby,LSD
  • 397 / / 0
Ponoć 5-MeO-DALT miał działać mistycznie, ale nie wiem ile w tym prawdy :huh:
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson
  • 886 / 9 / 0
grzyby i LSD
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 1 z 5
Newsy
[img]
Norwegia wśród liderów Europy. Wszystko wyjawiły... dane z kanalizy

Norwegia pozostaje w europejskiej czołówce pod względem używania narkotyków. Najnowsze analizy ścieków pokazują jednocześnie spadek używania konopii w Oslo. Dane wskazują też na rosnące znaczenie innych substancji.

[img]
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy

Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.

[img]
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby

Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).