Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
  • 8 / 1 / 0
Siema, mam takie pytanie, są jakieś badania, albo może samemu można zaobserwować na jakim stopniu degradacji jest nasza wątroba, nerki, układ nerwowy i wszystko inne co niszczy się ćpając głównie DXM, alko, nikotyne, THC. Czy może u lekarza są badania np coś tego typu że wychodzi mi wynik i widze np wątroba stan uszkodzenia 30% nerki 15% układ nerwowy 20%. Dajcie jakieś rady, odpowiedzi
  • 3237 / 344 / 2
I tak nic ci nie pomoże :(
  • 1530 / 6 / 0
Zrób sobie badania krwi i próby wątrobowe.
"Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną Dopiero gdy dany kraj zauważy że jego plony uległy zniszczeniu jego przemysł jest sparaliżowany jego siły zbrojne są niezdolne do działania zrozumie nagle że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa"
  • 3237 / 344 / 2
John Stuart Mill pisze:
Zrób sobie badania krwi i próby wątrobowe.
Sprawzeniu stanu zdrowia
  • 1530 / 6 / 0
Teraz kumam ;)
"Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną Dopiero gdy dany kraj zauważy że jego plony uległy zniszczeniu jego przemysł jest sparaliżowany jego siły zbrojne są niezdolne do działania zrozumie nagle że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa"
  • 640 / 5 / 0
Mi sie po DXM oczy zjechały i tak już zostało.Teraz funkcjonuje normalnie ale mam zawężone pole widzenia o 27% :-D
  • 9 / 1 / 0
No i łapiesz chyba jakieś zapętlenia po tym DXM.
  • 13 / / 0
próby wątrobowe+badania krwi i moczu, a płuca po nikotynie na rentgenie chyba widać jak są zniszczone
  • 2518 / 25 / 0
Może nie chodzi o sam DXM, bo akurat jego najmniej wyćpałem. Od początku 2007roku ćpałem wszystko czym można było się ujebać, feta, MDMA, grzybym różne RC alkohol, GBL, metkatynon i opioidy, o bece nie wspominam, bo paliłem już wcześniej. Nie było praktycznie dnia żebym czegoś nie przyjebał, cala wypłata szła na dragi. Od sierpnia 2010 roku zacząłem brać regularnie benzodiazepiny i wtedy zaczęło się psychicznie wywracać do góry nogami. W styczniu po odstawieniu klonów i jednoczesnym braniu dużych dawek tramadolu dostałem ataku epilepsji. Później miałem jeszcze 2 ataki, w tym jeden przy przyjęciu do kliniki. W szpitalu zrobili mi wszelkie badania od prób wątrobowych poprzez wszelkie badania krwi, nawet na żółtaczkę typu C i Hiva. Do tego miałem zrobiony komputer głowy, EKG serca i EEG głowy. Wyszło, że nie ma w moim organizmie żadnych większych zmian po tylu latach walenia, co popadnie. Jak powiedział sam Ordynator "Pańskie narządy nadają się do przeszczepu".

Może zmienili byśmy temat na ogólne skutki zażywania wszelakich narkotyków, a nie tylko DXMu
  • 1587 / 7 / 0
Jakiego DXM? Przecież autor wyraźnie napisał, że zażyłam DXM, THC, nikotynę, alkohol. Ale jak już padnie słowo DXM, to dla was nieliczy się 99 % posta , która byłaby nawet o jakiś kwiatkach/pomidorach/czymkolwiek, tylko to jedno słowo DXM. Poza tym to jest temat o ogólnym sprawdzeniu stanu zdrowia z tego, co zrozumiałam.

W sumie to moim zdaniem 70 % stanu zdrowia zależy od psychiki, czego przykładem jest np. Dzielnicowy albo pewna osoba, którą znam w realu, totalnie się niepilnująca jeśli chodzi o jakieś zasady RDU. Jedni walą non stop różne rzeczy i się trzymają, a inni łapią psychozę po ziole. Ale wiadomo, że warto od czasu do czasu sprawdzić stan zdrowia. Ja póki co jestem na to zbyt leniwa. xD
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.