...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 1095 / 34 / 0
więc tak: niebawem mam sprawę i zamierzam pójść na detox po to aby nie być na tej sprawie. Aktualnie nic nie biorę zatem mam się dobrze fizycznie. Będę tam siedzial jakieś 2 tygodnie i tak wpadłem na pomysł, żeby wcisnąc kit dla lekarza, że jestem wjebany w heroinę i klonazepam. heroina (brałem raz kodę i trampka kilkanaście razy) dlatego, że podają wtedy metadon (jak byłem tam wczesniej to klientka dostała 30ml mietka pierwszego dnia) a ja tego nigdy nie brałem, a chcę spróbować. No a w zestawie do tego kloniacze, żeby się nie nudziło zbytnio..

Jak coś to co mam mówić odnośnie tego ile brałem, jak długo itp..??

Może zrezygnować z kloniaczy, albo wziąść same klony? nie chcę mieć sytuacje, że będę nieprzytomny itp i nie chcę zeby mnie stamtąd wyrzucono.
Wszystko co napisałem na tym forum to nieprawda; opisywane sytuacje nigdy nie miały miejsca.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Artykuły
[img]
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996

Newsy
[img]
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu

Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.

[img]
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym

USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.