Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 110 • Strona 1 z 11
 • 110 / 1 / 0
aż dziwne że nikt nie kontynuował tego wątku; no to może ja to zrobie.
Wg mnie benzodiazepiny są dobrym dodatkiem do benzydaminy bo zmniejszają irracjonalne poczucie lęku, strachu,niepokoju i zagrożenia ; zmniejszają paniczny lęk przed nektórymi halucynacjami ; dodatkowo zmniejszają nieprzyjemne fizyczne objawy takie jak drżenie ciała (zwłaszcza rąk) itp. Ogólnie faza jest bardziej obojętna.
Ale nie należy przesadzać z dawkami bo i tak i tak nie zaśniecie w pierwszy dzień(trzeba by było chyba zjeść 20 klonów...) ; ja polecam 10mg diazepamu na pół godziny przed zażyciem benzy (opcjonalnie klona 0,5mg czy 1mg lorafenu). Jednak minusem takiego połączenia jest gorsze zapamiętanie tripu. No i podczas tripa na dużych dawkach wększe ryzyko utraty kontroli nad sobą.
Ale IMHO benzodiazepiny dobrze współdziałają z benzydaminą niwelując niektóre przykre dolegliwości.
Uwaga! Użytkownik violator@85 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 319 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Piroman »
Ja zmieszałem DXM - zejście po 1050 mg (faza jak po ok 600mg), 3 cipacze i ok 500 mg efedryny i zemdlałem i miałem drgawki... Więc odradzam cipacz +efedryna
Uwaga! Użytkownik Piroman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 333 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: Cleaner »
nie łączcie cipacza z efedryną, albo innym mocniejszym stymulantem. już po samej benzie serce zapierdala jakoś nierównomiernie, a efedryna też przyspiesza akcje serca, więc nie dziwie się Piroman, że zemdlałeś...
Uwaga! Użytkownik Cleaner nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 577 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Twilight »
Jadłem miks gała + benza i jesc całkiem przyjemny :-D
Niezła zamota jest i dużo CEVów! Całkiem fajny miks :-)
[b]JEDZ KWAS![/b] - mądrzejszy ani zdrowszy psychicznie nie będziesz, ale i tak ludzi z Ciebie nie będzie (skoro przeglądasz te forum) więc co Ci szkodzi? :)
[b]JEDZ GAŁKĘ![/b] - bo jest tania i dobra X)
[i]Chwała Bogu że się nie ujawnia! Jakbyśmy wtedy mogli filozować?[/i] - Twilight
 • 77 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: dr satan »
W piątek zarzuciłem 4 saszety, oczywiście po ekstrakcji. Do kilka sztuk gałki. Doprawiłem to jednym piwem, żeby jakoś ten ohydny smak zniszczyć. Za chuja to nic nie dało. Trip był okropny. Co chwilę mnie mdliło, a halucynacje chociaż dosyć mocne, to takie... dziwne(?), sam nie wiem jak to określić. W każdym razie naprawdę kilka razy się wystraszyłem (nawet przy zapalonym świetle moje krzesło coś ciągnęło do tyłu... - każdy chyba wie o czym mówię ;]). Do kibla w ogóle nie wyszedłem z pokoju, bałem się ;p Zjazd miałem ok. 6 rano i było to najgorsze, co może spotkać ćpunka, który już nie jedno brał. Totalna zamuła, kilka razy rzygałem. Wyglądam jakbym przez tydzień chlał i nie spał. Jest sobota, wieczór, a mnie dalej trzyma ta jebana gała i mam małe powidoki. Oczywiście nic jeść nie mogę. Nie polecam!
"Sam siebie zgaszę, aby się nie wypalić."
"Trzeba umrzeć dumnie, skoro żyć dumnie już dłużej nie można."

* Fryderyk Nietzsche *
 • 324 / 6 / 0
A ciekawe też jak by działała z barbituranami. Pewnie jak dla mnie lepiej niż benzo bo wole barbiturany. A z benzo nie mixowałem ale ogólnie benzo mnie dołuja.
Wezme pare toreb benzy i kilka pabialginów i dexa oczywiście.
Dla wątroby to cios niezły pewnie.
Uwaga! Użytkownik papawer somniferum nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 5 / / 0
Nieprzeczytany post autor: PlaceboRider »
Ja mixu gałka +benza nie polecam . Raz wszamałem 2 saszetki i kilka orzechów, przez 2 dni widziałem podwójnie . To znaczy obraz rzeczywisty i niewyraźne odbicie obok :/
 • 1 / / 0
Biorę fluoksetynę i chlorprotixen. Czy jak zjem benzę to się nie przekręcę?
 • 265 / 2 / 0
23 marca 2011Destrukcja pisze:
Biorę fluoksetynę i chlorprotixen. Czy jak zjem benzę to się nie przekręcę?
zjedz i napisz jak było, sam jestem ciekaw bo też jestem na ssri, a ostatnio mnie tak znikąd naszła ochota na cipacza :P a tak serio, to nie wydaje mi się to najlepszym pomysłem biorąc pod uwagę na co są zapisywane te leki (benza ostro ryje banie, a strach po niej może byc naprawdę zajebiscie intensywny), po za tym benza mocno obciąża i tak już obciążone innymi lekami narządy - szczególnie Chlorprotixen mi się tu nie podoba tym bardziej że wpływa na receptory dopaminergiczne podobnie jak benza która z tego co wiem powoduje silny wyrzut dopaminy. Może wypowie się ktoś kto stosował taki mix. Jeśli się zdecydujesz to sugerowałbym nie za wielką dawkę - 2-3 saszety, przekręcić się nie powinnaś, ale ryzyko istnieje (zresztą istnieje zawsze). Pzdr :)
http://psychedelein.blogspot.com/
Psychedelein z języka greckiego ψυχή (psyche, "umysł") i δηλείν (delein, "ukazywać, objawiać"), czyli w wolnym tłumaczeniu "objawiający umysł".
 • 3309 / 20 / 0
23 marca 2011Destrukcja pisze:
Biorę fluoksetynę i chlorprotixen. Czy jak zjem benzę to się nie przekręcę?
Pomijając fizyczne skutki, to skoro jecie takie leki, to macie coś z psychiką, a wtedy lepiej nie brać benzy.
ODPOWIEDZ
Posty: 110 • Strona 1 z 11
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.