- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Wg mnie benzodiazepiny są dobrym dodatkiem do benzydaminy bo zmniejszają irracjonalne poczucie lęku, strachu,niepokoju i zagrożenia ; zmniejszają paniczny lęk przed nektórymi halucynacjami ; dodatkowo zmniejszają nieprzyjemne fizyczne objawy takie jak drżenie ciała (zwłaszcza rąk) itp. Ogólnie faza jest bardziej obojętna.
Ale nie należy przesadzać z dawkami bo i tak i tak nie zaśniecie w pierwszy dzień(trzeba by było chyba zjeść 20 klonów...) ; ja polecam 10mg diazepamu na pół godziny przed zażyciem benzy (opcjonalnie klona 0,5mg czy 1mg lorafenu). Jednak minusem takiego połączenia jest gorsze zapamiętanie tripu. No i podczas tripa na dużych dawkach wększe ryzyko utraty kontroli nad sobą.
Ale IMHO benzodiazepiny dobrze współdziałają z benzydaminą niwelując niektóre przykre dolegliwości.
Niezła zamota jest i dużo CEVów! Całkiem fajny miks :-)
[b]JEDZ GAŁKĘ![/b] - bo jest tania i dobra X)
[i]Chwała Bogu że się nie ujawnia! Jakbyśmy wtedy mogli filozować?[/i] - Twilight
"Trzeba umrzeć dumnie, skoro żyć dumnie już dłużej nie można."
* Fryderyk Nietzsche *
Wezme pare toreb benzy i kilka pabialginów i dexa oczywiście.
Dla wątroby to cios niezły pewnie.
23 marca 2011Destrukcja pisze: Biorę fluoksetynę i chlorprotixen. Czy jak zjem benzę to się nie przekręcę?
Psychedelein z języka greckiego ψυχή (psyche, "umysł") i δηλείν (delein, "ukazywać, objawiać"), czyli w wolnym tłumaczeniu "objawiający umysł".
23 marca 2011Destrukcja pisze: Biorę fluoksetynę i chlorprotixen. Czy jak zjem benzę to się nie przekręcę?
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Liczba recept na medyczną marihuanę znów rośnie. Rzecznik Praw Pacjenta reaguje
Ponownie wzrosła liczba recept wystawianych na opioidy i marihuanę medyczną. Wcześniejszy spadek był efektem zmiany prawa mającego uniemożliwić wystawianie recept na wspomniane substancje w drodze teleporady. O sprawie pisze Rynek Zdrowia.
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.
