Miksy - różne posty niekoniecznie zbędne (wątek tymczasowy)

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 29 / / 0

jak brać amfe to tylko pod zioło, bo tak to klimatu nie ma żadnego, to po co to ?

• 82 / / 0

lubie.
baka, kreska, baka, kiedys praktykowalem na potege. daje fajna, extrawertyczna, pozytywna banie, bez zmuly.
alko rowniez, dla smaku i orzezwienia, normuje loty jesli czlowiek jest za bardzo wytrzepany, prawde mowiac picie to to co swego czasu na bialym lubialem robic najbardziej (7 dnia Bog stworzyl szkocka...)
nie swiruje, nie odpierdalam i nie jestem w tym odosobniony.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Narkotyki w NAVY SEALS (+video)

Jeden z najsłynniejszych i najbardziej szanowanych pododdziałów marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych – NAVY SEALs – walczy z wewnętrznym wrogiem...

• 645 / 2 / 0

Maniak_17 pisze :
Ogólnie nie lubie mieszać alko z żadnym dragiem, niedobrze mi sie robi.

Feta + dropsy dobrze.
Dla mnie jeden z najlepszych miksów.
Przepis na haluny:
Walić fete przez trzy dni (żeby nie spać) i na ten trzeci dzień dropsy.
Jazda full wypas. Halunki jak z bajki. Tylko chodzić nocą po mieście i podziwiać :cheesy:

Takie posty rozpierdalaja mi lewą nerke :wall: :nuts:
  • 193 / / 0

dobson pisze :
Takie posty rozpierdalaja mi lewą nerke

Może powiesz co tu jest takiego :nuts:

Przepis na haluny?
Działa - wypróbuj - zobaczysz - i może następnym razem zamkniesz morde.
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2013 przez Cienista Marchewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiono cytat.

• 1071 / 4 / 0

Takie posty rozpierdalaja mi lewą nerke :wall: :nuts:

dobson napisal tak dlatego ,ze ciąg fetowy przez 3 bite dni a potem nazarcie sie ixów powoduje maksymalne przetyranie nie tylko mozgu lecz maksymalne wycienczenie organizmu. Jest to więc zwyklym debilizmem. aczkolwiek jak ktos lubi to inna sprawa. mysle ze sie pokusze kiedys o wywolanie halucynacji przez bezsennosc, a fetka przy tym pomaga of course, ale only raz w zyciu.

Działa - wypróbuj - zobaczysz - i może następnym razem zamkniesz morde.

a Ty maniaku postaraj sie byc nieco kulturalniejszy

• 193 / / 0

A Ty sie za kogoś nie wypowiadaj, bo nie możesz wiedzieć o co mu chodziło, możesz tylko przypuszczać, a przypuszczenia bywają mylne.

• 213 / 2 / 0

W klubach sprzedawany jest "drink" pt. wódka z redbullem. To juz zakrawa na samobójstwo. Działają na siebie dwa sprzeczne układy w organizmie, żołądek potrzebuje energii (krwi), żeby trawić alko, a redbull w tym samym czasie pompuje krew do mózgu. Ja rozumiem, ze pizda może być dobra, ale organizm to ma ciężki zadanie i różnie może reagować. Jeszcze ok wypić piwo będąc pod wpływem białka, ale walić to z wódką to wyścig o poll-position w eliminacjach do nagród Darwina. Tym bardziej, ze im głębiej w las, tym więcej drzew, hamulce puszczają, imprezka się kręci, szlugi idą strumieniem, parkiet i muza wzywają... Keep in mind, know your body, know your substance.

• 1071 / 4 / 0

Niech ktoś spróbuje zapalić salvii na zibenach i opowie jak było bo niezmiernie mnie to ciekawi :-D

• 5301 / 53 / 0

Newbe skołujesz grzyby a spróbuję :) Oczywiście powiem jak było!

EDIT: bo mnie też to w chuj ciekawi...
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2007 przez pilleater, łącznie zmieniany 1 raz.

• 374 / / 0

Kiedyś miałem sam spróbować zapalić SD na grzybach, ale po przeczytaniu kilku TR na erowidzie zaniechałem tego pomysłu...
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata