Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 51 • Strona 1 z 6
  • 233 / 2 / 0
Prowadzę badania na temat osób przyjmujących opioidy. Proszę pomóżcie mi uzyskać wystarczającą ilość danych. Im więcej osób rozwiąże ankietę, tym wyniki będą bliższe prawdy. Jest to dla mnie bardzo ważne i liczę na Waszą pomoc. Oto link do ankiety http://moje-ankiety.pl/respond-7098/sec-bDiRRTVe.html

Stwierdzenie opiaty stosowane w ankiecie jest uproszczeniem i należy je rozumieć jako wszystkie "rekreacynje" opiaty. Jeśli ktoś będzie zainteresowany wynikami, piszcie na maila lithi@o2.pl
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.
  • 430 / 5 / 0
Ale chodzi Ci o opiaty czy ogólnie o opioidy? Bo opiaty to tylko te z opium.
  • 233 / 2 / 0
chodzi mi ogólnie o opioidy, termin opiaty jest użyty dla uproszczenia i zgodności z ICD-10
  • 3450 / 103 / 8
Wypełniłem, chociaż nie wiem czy pasuję do targetu skoro 4 miesiące nie biorę. Ale co, dalej pozostaję opiatowcem po tak krótkim czasie, więc uznałem że się nadaję
Ostatnio zmieniony 18 marca 2011 przez Czeslaw, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1169 / 15 / 0
Wypełnię ankietę za 30 zł (chcialem powiedziec 50, ale jednak uwazalem ze taka cena bylaby za wysoka).
Podam nr. konta, jak uzyskam wpłatę, wypełniam ankietę.

Za darmo to nic kurwa nie ma !

EDIT:

Ankietę wypełniłem, swoją drogą mogłabyś mi kopsnąc za to kase na sztuke albo sztuke dobrego kopru.

Tak naprawde, to jestem wjebany w bupre, chce ja przestac napierdalac ale nie moge sie przyznac ze jestem cpunem (zjebalbym swoje zycie juz doszszetnie).
Jak macie jakiś sposob jak samemu poradzic sobie z problemem (lub ktos by chcial anonimowo pogadac, pomoc itd) to jestem otwarty na propozycję.

Na dzien dzisiejszy redukuje dawki buprenorfiny i zobaczymy jak to bedzie (zszedlem z systemu wieksza dawka a co 48h, na nizsza dawke ale co 24 h. Nie wiem czy dobrze zrobilem.)
Uwaga! Użytkownik BuddahLova jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 233 / 2 / 0
Wszystkim, którzy zdecydowali się wypełnić ankietę, bardzo serdecznie dziękuję i liczę na to, że kolejne osoby jeszcze się dołączą. Nie ma się czego bać, ankieta jest całkiem anonimowa i nikomu krzywdy nie wyrządzi (chyba że mi, jak nie zbiorę wystarczająco dużo wyników). Jeszcze raz wszystkim wielkie dzięki i zapraszam do rozwiązywania :-)
  • 265 / 2 / 0
chciałem rozwiązac, ale niestety w trakcie wywaliło mnie, a po ponownym załadowaniu dostaje info o tym że ankieta z mojego ip już wypełniona. Cóż, miałem dobre chęci, chyba że jest jakieś rozwiązanie :P
http://psychedelein.blogspot.com/
Psychedelein z języka greckiego ψυχή (psyche, "umysł") i δηλείν (delein, "ukazywać, objawiać"), czyli w wolnym tłumaczeniu "objawiający umysł".
  • 927 / 4 / 0
wypełnione ;-)
  • 1986 / 103 / 0
ja też wypełniłem. Są jakieś szanse, że udostępnisz wyniki na forum? Chętnie bym je poznał...
  • 621 / 8 / 0
Podpisuję się pod prośbą Jacoka. Wypełnione.
ODPOWIEDZ
Posty: 51 • Strona 1 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.