25D-NBOMe

Klasyfikacja podstawowa

Metka substancji

hyperreal.info

Wzór chemiczny

[] CC1=CC(OC)=C(CCNCC2=C(OC)C=CC=C2)C=C1OC

Inne nazwy substancji

NBOMe-2C-D, N-(2-metoksybenzylo)-1-(2,5-dimetoksy-4-metylofenylo)-2-aminoetan

Informacje ogólne

Opracowania naukowe

Autorskie zdjęcia i filmy związane z substancją

Otrzymywanie / pozyskiwanie

Zastosowanie

Zastosowanie medyczne

Zastosowanie rekreacyjne

Inne zastosowania

Sposoby przyjmowania, dawkowanie i zagrożenia

25B-NBOMe przyjmowane jest zazwyczaj podjęzykowo lub donosowo (metoda zdecydowanie odradzana).

Uwaga! Uwaga! Poniższe dane są wypadkową z relacji użytkowników, dla tej substancji brak rzetelnych badań naukowych. Również indywidualna wrażliwość może być mocno zróżnicowana, dlatego zawsze zaczynaj od minimalnych dawek.

Dawkowanie podjęzykowe (wg. psychonautwiki.org)

Odczuwalne: 300 µg

Lekko: 300 - 800 µg

Średnio: 800 - 1000 µg

Mocno: 1000 - 1200 µg

Bardzo mocno: Przyjmowanie wysokich dawek substancji z serii NBOMe jest odradzane, ze względu na ryzyko śmierci

Czas działania

Całkowity czas działania: 4 - 6 godzin

Wejście: 20 - 40 minut

Szczyt (peak): 1 - 2 godziny

Stopniowe zanikanie efektów: 1 - 2 godziny

Typowe postefekty (afterglow): ponad 6 godzin

Funkcjonowanie na rynku lub w podziemiu

Chemia i farmakologia substancji

Uzależnienie i sposoby jego leczenia

Pamiętaj! Hyperreal posiada spis placówek pomocy uzależnionym: https://hyperreal.info/help

Status prawny w poszczególnych krajach

Polska

Substancja znajduje się w wykazie środków odurzających i substancji psychotropowych w grupie I-P (substancje o braku zastosowań medycznych i o dużym potencjale nadużywania, które są wyłączone z obrotu farmaceutycznego i mogą być używane jedynie w celu prowadzenia badań naukowych), posiadanie jej bez zezwolenia jest więc nielegalne .

Pamiętaj! Na forum hyperreala mamy dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków: https://hyperreal.info/talk/prawo.html

Obecność substancji / rośliny w dziełach kultury i dyskursie społecznym

25D-NBOMe

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 2744 / 20 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
N-(2-metoksybenzylo)-1-(2,5-dimetoksy-4-metylofenylo)-2-aminoetan

Jest szansa znaleźć w necie jakies try po 25d-NBOMe ? Bo nic nie znalazłem
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2012 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę i nazwę systematyczną
  • 1877 / 13 / 0

No troszke info jest ale o 25D-NBOMe jedyna wzmianka ze jest mniej aktywne niz wymienione , najwyzej zaczne od 500-750 mcg i zobaczymy co z tego wyjdzie , opalony chlopaczyno nie wiesz moze czy te nbomowe wersje dzialaja podobnie do 2Cx , czy to całkowita nowa jakość doznań? , jeśli tak to 25D będzie czymś naprawde rewelacyjnym

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Marihuana może zwiększyć ryzyko depresji?

Kontakt z marihuaną w nastoletnim wieku może znacząco zwiększać ryzyko depresji i myśli samobójczych u młodych dorosłych - piszą w przeglądowej pracy na łamach czasopisma "JAMA Psychiatry" naukowcy z McGill University i University of Oxford.
  • 540 / 28 / 0

Ten koleś od postu na bl, ma sporą wiedzę w tym temacie i innych egzotycznych rzeczy (widać Rosja też swoje potrafi w świecie RC, albo praktyki w KGB lol)), opisywał kilka razy przypadkowe przedawkowanie bodajże 25C-NBOMe w dawkach 1-2mg. Widziałem w necie info że były jakieś TR po rosyjsku dotyczące tej grupy związków, ale nie są już publicznie dostępne. Jeśli ktośwłada rosyjskim może poszukać tu hyperlab.info

A co do tematu to o 25D nadal wiadomo tylko tyle ze jest słabsze niż np C, B, czy I, precyzyjne dawkowanie :-p zostaje eksperymentalnie sprawdzić /
  • 540 / 28 / 0

Qlimax 89 pisze :
Chyba że ktoś mając proszek/kryształki odważył by sie sypać na oko %-D Nie każdy ma lub nie każdego stac na tak wrażliwą wage...

Nie widziałem nigdzie żeby były dostępne i w ogóle istniały, wagi umożliwiające ważenie ilości poniżej 1mg

Ten brak fizycznych dolegliwości na wejściu zachęca mnie do spróbowania, bo wszystkie 2c-x i DOx, praktycznie przekreśliłem za te efekty, może z paroma wyjątkami, których body load nie miażdżył mnie, a samo działanie było zajebiste

l s

• 527 / 1 / 0

baltazargabka pisze :
Nie widziałem nigdzie żeby były dostępne i w ogóle istniały, wagi umożliwiające ważenie ilości poniżej 1mg

To ze Ty nie widziales, nie znaczy ze takich nie ma ;)
http://www.sartorius-mechatronics.com/P ... 4ezi3.html
  • 125 / / 0

LOLZOR wagi z dokładnością odczytu 100ng !! Ciekawe co dalej, będziemy produkować wagi które będą liczyć ilość atomów w próbce z dokładnością do 0.1 atoma %-D

To 25C-NBOMe trochę mi DOI przypomina, przynajmniej w dawce 3.5mg którą zażyłem, z tego co wynika z opisów.
Ostatnio zmieniony 31 października 2010 przez Zadi, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 3129 / 7 / 0

3.5mg 25c czy DOI? Domyślam się, że DOI, bo 3.5mg 25c wysłałoby Cię pewnie na toksykologię %-D

Jak dla mnie to te substancje nie mają żadnych punktów wspólnych (również bazując na opisach).
  • 540 / 28 / 0

Chyba inaczej spożytkował bym 20tyś euro niż wydanie ich na wagę :-P
  • 1877 / 13 / 0

Chsn on raczej mial na mysli ze opis przypomina mu efekty po 3,5 mg DOI :)
Poki co odzyskalem substancje z kartona i jutro komus dam na test do sniffowania , zobaczymy o ile silniejsze sa efekty :)
  • 1877 / 13 / 0

Wiec tak dzis zakonczylem badania nad 25D-NBOMe , teraz gdy mam doswiadczenie z ta grupa zwiazkow moge wysunac pewne podbienstwa , pierwsze co zauwazylem to lekkosc z jaka sie laduja te substancje , zero fenetylaminowego strucia , bardzo przyjemne przejrzyste dzialanie , czas dzialania w wypadku 25C-NBOMe i 25D-NBOMe zemyka sie w ok 10 h , peak trwa jakies 4-5 h , czas ladowania w wypadku 25D-NBOMe zauwazylem ze jest ciut dluzszy do pelni efektow trzeba odczekac do 2.5 h przy 25C-NBOMe pelnie efektow odczulem po 1,5 h ,
Teraz przechodzac do krotkiego opisu dzialania 25D-NBOMe zdecydowanie jest to jedna z glebszych fenetylamin czuc dosc silne oddzialowywanie na psychike , dawakowanie jest ciut wieksze dla tej substancji osobiscie przyjelismy po 1.5 mg ale doliczjac nasza tolerancje sprzed 2-3 dni mozna sie spodziewac ze efekty powinny byc odpowiednie dla dawki-750mcg-1mg , dzialanie troszke przypomina DOM (byc moze dlatego ze DOM to tak jakby daleka kuzynka 25D-NBOMe) lecz bez klasycznego mindfucku , umysl pozostaje dosc trzezwy , brak silnych OEV ,
caly trip na ogol bardzo kolorowy , dominuja barwy ciemniejsze fiolet,pomarancz przy 25C-NBOMe dominowaly bardziej cieple barwy jak róż , czerwien , wspaniala euforian ,ogolnie duzo smiechu , swietne samopoczucie
Mysle ze niedoswiadczony uzytkownik mialby problem to od rozroznienia z LSD ( mam na mysli srednie dawki LSD)
Porownujac krotko dzialanie , wnioskuje ze 25C-NBOMe polubia uzytkownicy lzejszych psychodelikow , stan najbblizej porownac do takich rzeczy jak MDMA/2C-B , przy 25D czuc jednak dosc silniejsze oddzialywanie na psychike ,o ile jeszcze 25C-NBOMe ma dosc wspolnych cech z 2C-C , tej 2 substancji juz blizej do DOM niz 2C-D . zauwazylem jeszcze ze najlepsza metoda spozycia to albo odparowanie substancji z kartona i przeniesienie jej na jakis proch ktory pozniej mozna wciagnac lub branie typowo pod dziąsło wtedy nie ma ubytków substacnji wraz z polknieta slina , Cos czuje ze niedlugo w Polsce pojawi sie wieksza ilosc tej substancji :)
wybaczcie troszke za bledy stylistyczne ale piszac ten post jestem przy 5 piwie ;) Pozdrawiam wszystkich badaczy :)
Jesli cos mi sie jeszcze przypomni to napisze:)
Mam wrazenie ze wlasnie nadchodzi nowa era psychodelikow :>
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata