RC - Era miksów

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 9 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
 • 1234 / 2 / 0


Panie i Panowie oto jesteśmy w nowej erze research chemicals. Badaczą już nie straczają substancje w stanie czystym. Potrzebują samemu modyfikować działania substancji. Ponieważ większość z badaczy nie zna się na chemii i nie potrafi modyfikować ich działania od strony molekularnej, to sięgają po najprostszy znany sobie sposób. Po prostu mieszają ze sobą proszki, które akurat mają teraz pod ręką, z nadzieją że odkryją połączenie na którym "popłynie" jak najwięcej osób.

Obecne organy Państwa Polskiego są całkowicie bezsilne jeśli chodzi o walkę z nowymi trendami w narkotykowym świecie. Lekko co liznęli problem tzw. "dopalaczy" w ogóle nie dochodząc do tak zaawansowanych rzeczy jakimi są research chemicals. A tutaj chemicy i farmaceuci szarej strefy opracowują już miksy substancji i wprowadzają je do obrotu na ulice i osiedla.

Gdyby nie nadchodząca ustawa, która zresztą była bardziej wynikiem szumu medialnego niż realnego zorientowania się polityków w tej materii, to mefedron w ciągu tych wakacji całkowicie wyparłby amfetaminę z polskich osiedli. Już praktycznie wyparł wszystkie inny dragi z polskich klubów i dyskotek. "Mieszanki ziołowe" nasączone syntetycznymi kanabinoidami wypierają marihuanę. Prędzej czy później przeciętny diler, przeciętny gangster, czy grubsza ryba w narko-biznesie dowie się o RC i zacznie powoli zamieniać nielegalne substancje na designer drugs. Gdy Państwo się obudzi będzie już za późno na jakiekolwiek zmiany.

Prawda jest taka że nigdy nie trafią w ruchomy cel. Walka z tym przypomina walkę z wiatrakami. W USA istnieje najbardziej obszerne i restrykcyjne prawo dotyczące narkotyków. I czy to prawo przyniosło jakieś efekty? Owszem, w USA wymyśla się najwięcej nowych narkotyków syntetycznych :-p

Więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na wydanie MiHKAL.
Rejestracja: 2008
 • 447 / 6 / 0


szczerze mówiąc trochę dziwi mnie, że murtibing dopiero teraz dostrzega zjawisko miksów
politoksykomania istniała od zawsze, sięga też historii substancji psychoaktywnych jako takich (ayahuasca, miks 2 lub więcej roślin) czy kontrkultury narkotykowej (kultura pijących absynt, czy też hipisi i ich szalone "poszerzanie umysłu" wszystkim pod ręką)
również klasyczny polski dres na balandze i 15 lat temu wrzucał piguły, spida, alkohol i czasami jarał ;)
ale zgadzam się o tyle, że nadeszła pora na uwzględnienie tego zjawiska przy RC i tutaj stanie się ono wyraźniejsze, bo większości RC "czegoś brakuje" i miksy mają szansę uzupełniać te braki :)

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Wbiegł pod koła samochodu, w kieszeniach miał narkotyki

Mężczyźnie nic się nie stało, ale gdy zobaczył policjanta wziął nogi za pas.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
 • 1234 / 2 / 0


Murti-Bing miał świadomość tego, że ludzie miksują dragi od samego początku, ale dopiero od niedawna to zjawisko dotknęło RC w bardzo szerokiej skali. Dlatego zwraca na to uwagę.
Rejestracja: 2009
 • 109 / / 0


Szkoda że w tej "erze miksów" jeszcze mało samoświadomości u użytkowników, z pewnością więcej niż 10 lat temu, jednakże wciąż pozostaje wiele w sferze kulturowych idei..

Pozdrowienia
Rejestracja: 2009
 • 482 / 2 / 0


apropo tego mixowania,orientuję się ktoś czy można zmieszać metylon z bufedronem ? ciekawi mnie taki miksik,mały offtop-Szanowny Prezesie Najwyższej rady chemicznej czy powróci wątek o kupowaniu RC ? Pozdrawiam :-)
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
 • 2497 / 20 / 0


Sadze, ze mozna, zaden z nich nie jest MAOi, cisnienie tez powinienes przezyc.
Rejestracja: 2009
 • 482 / 2 / 0


dzięki za info,150mg metylonu+60mg bufika będzie dobre ? właśnie wciągnołem 1/10 gumijagody i mnie wyjebało potężnie,aż się boje o siebie,podejrzewam że spożycie całej może zaskutkować zgonem,kurestwo ma cholerną moc %-D sory że napisałem te posty nie w temacie,od tego są ketony-mixy...
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2010 przez śpiący, łącznie zmieniany 2 razy.
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
 • 224 / / 0


I tak będzie nadal, cały czas wymyśla się nowe substancje, miejmy nadzieję, iż analogów heroiny oraz innych najcięższych substancji nie podkręcą jeszcze bardziej. Póki co rc tyczy się raczej niewielkiej grupy zwolenników w Polsce, nie ma masowych wybiegów "ercekowców" na osiedlach, "ercekowcy" wolą testować nowe substancje w zaciszu swojego mieszkania, z kolegą, bądź w klubie. Nie sądzę, aby rc stanowiły jakieś ogromne zagrożenie jak heroina czy metamfetamina na zachodzie (swoją drogą analog meth - methiopropamina, czy speed'a - ethcat również są w miarę mocne), jak już kiedyś ktoś wspomniał na forum, Polacy i tak wszystkiego spróbują. Miejmy nadzieję, że z głową.
Rejestracja: 2010
 • 291 / 1 / 0


Czy piracetam może zwiększyć działanie beta-ketonów?Jakichkolwiek?
Posty: 9 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 63 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość