Dział poświęcony dyskusjom nt. wezwań, które osoba otrzymała w związku z postępowaniem toczącym się wobec stron trzecich.
ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 1 z 6
  • 15 / / 0
Witam.

Mam pytanie a mianowicie, wczoraj zawineli mnie na komisariat w sprawie wiadomo jakiej. Osoba ktora wpadla wystrzelala mnie ze wzielem od niego 5 bialka. W sprawie jestem jakos swiadek i przyznalem sie do tego ze tylko kupilem raz od niego. Czy bede ponosil jakies konsekwencje za to? czy dobrze zrobilem ze sie do tego przyznalem? Nikogo nie wystrzelalem i nic nie powiedzialem
  • 118 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Jemen »
a skąd wiesz, że on się "wystrzelał"??
  • 15 / / 0
Nieprzeczytany post autor: emdeema »
Jezeli go zlapali to raczej on chyba nie? Wiem tyle ze zgodzil sie na samoukaranie czy jakos tak
  • 113 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Cichy Bob »
emdeema, naprawdę myślisz, że jakikolwiek diler sprzedałby swojego klienta? Przecież za to mu tylko większy wyrok dojebią... Gratuluję rozwagi.
Uwaga! Użytkownik Cichy Bob nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 118 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Jemen »
nic nie jest pewne, ale wszystko jest możliwe, mnie nie zdziwi nic, więc jest możliwe, że diler go sprzedał. Możliwe, lecz mało prawdopodobne. Nie potrzebnie się przyznawałeś. Policja nie chce twojego dobra. Pokazali Ci jakieś jego zeznania z podpisem?
  • 4021 / 349 / 947
Zrobiłeś głupio i jak najbardziej możesz ponieść konsekwencje.
Mądraś/mądryś? Weź coś upichć! - Kuchnia [H]yperreala
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
  • 375 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Bodzi0 »
Szukali pewnie świadka co by zeznał, że od niego kupił. Wzięli telefon dila "połączenia przychodzące" i akurat trafiło, że ty dzwoniłeś. A może napisałeś mu sms "będę potrzebował 5 białych" i przeczytali to sobie.

W każdym razie przyznawanie się do czegokolwiek w takiej sytuacji jest błędem. "Nie wiem", "nie pamiętam o co chodziło", "niczego nie kupowałem" etc.

Piszesz : "Nikogo nie wystrzelalem i nic nie powiedzialem"

-Jasne... Dałeś im tylko podstawę do oskarżenia gościa o handel narkotykami. Bo wczęsniej mieli tylko posiadanie zapewne (za coś go zgarneli). Tobie nic nie mogli zrobić, kupno nie jest karane jeśli nie złapią cię z towarem.

Jednak nie wszystko stracone, zawsze możesz zmienić/ wycofać zeznania. Chyba warto się nad tym zastanowić.
Uwaga! Użytkownik Bodzi0 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 118 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Jemen »
pytanie z innej beczki, jakiś czas temu słyszałem historię jakoby diler sam sprzedawał swoich klientów, bo miał taki układ z policją. My ciebie trzymamy na wolności tylko po to, by poprawiać sobie statystyki twoimi klientami. Czy jest możliwe coś takiego?
  • 375 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Bodzi0 »
Czysto teoretycznie byłoby coś takiego możliwe, oczywiście nieoficjalnie.
No, ale miałoby to sens tylko w przypadkach gdyby wystawieni "klienci" mieli przy sobie w chwili zatrzymania substancje zakazane.

Tylko, że co to za podbijanie statystyk? Zaimponować komendantowi to pewnie mogą łapaniem dilerów, a nie drobnych użytkowników. Chociaż chuj ich wie, może za każdego złapanego z ziołem jest dzień urlopu, pączek czy co tam lubią.
Uwaga! Użytkownik Bodzi0 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 141 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Lifelover »
emdeema pisze:
W sprawie jestem jakos swiadek i przyznalem sie do tego ze tylko kupilem raz od niego.
no i to własnie bylo najgłupsze co mogleś zrobić. gratulujemy, przez ciebie koleś będzie mial większe szanse na pójście do pierdla. od takich ludzi jak ty to dilerzy powinni trzymać się jak najdalej z dala.
Legalise Drugs & Murder
ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 1 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.