Narkotyk, który Ci się marzy.

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1069 / 3 / 0

Witam. Jest już wątek o ulubionych używkach i o tych, których nie warto brać. Zakładam temat o narkotyku, który jest dla was niedostępny, ale który bardzo chcielibyście spróbować.

- Moim głównym, który mi się marzy jest kwas. Ale kwas ten prawdziwy, a nie jakieś lizane gówno. Jednak nie mam dojścia.

- Drugim z kolei są grzyby, których w życiu próbowałem tylko raz, ale na pewno spróbuję jeszcze nie raz.

- Na pewno chciałbym tez spróbować kryształu mdma.

- No i królowej narkotyków Heroiny. Na pewno jej spróbuję, jednak chcę to zrobić dopiero jak spełnię się już życiowo, żebym później nie musiał żałować wjebania się.

• 874 / 4 / 0

po pierwsze: dużo prawdziwego, porządnego LSD z pewnego źródła w formie płynu. :diabolic:
po drugie: kryształy MDMA
po trzecie: ayahuasca, peyotl, DMT i wszelkiej maści trypaminy. :)
co do helenki mam podobne odczucie co ty.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Pinkas: Stawiamy na medycynę stylu życia

Z ministrem Jarosławem Pinkasem, głównym inspektorem sanitarnym, rozmawia Katarzyna Pinkosz

Vai

• 79 / / 0

1. Fentanyl i Ketamina ( tylko kurwa fentanyl ma być w ampu, a nie wyssany z plastra, nie lubię się bawić w takie rzeczy, bo z mamty dobry nie byłem - źle wytne i pagip xD)
2. Hera - jak mówią, że uzależnia już po 2 razie to ja chce tylko jeden.

Fentanyl wróc !

• 2027 / 119 / 0

LSD i kokaina.

• 488 / 4 / 0

1) kwas
2) dobre łysice i muchomorki (byle do wrześniaa!)
3) ayahuasca
4) meskalina
4) czyściutki koks

• 74 / / 0

Marzy mi się DMT i meskalina. Grzyby przetestuję prędzej czy później, więc wyjebane w nie.

A i kwasa bym zjadł, dla odmiany w ilości > 500ug.

• 3742 / 38 / 0

Cala walizke panow z Fear and loathing. Niewiele wiecej do szczescia byloby mi potrzeba.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Ale z drugiej strony H i fentanyl... przeciez bym nie odmowila! Choc wiem, ze ten rodzaj przyjemnosci stanowczo za bardzo trafia w moj gust. Dzieki Bogu nie zanosi sie na spelnienie tego skromnego marzenia. :-p

Użytkownik nieaktywny
  • 25 / 1 / 0

Kwasik, brown dobry i grzybki

sue

Użytkownik zbanowany
  • 164 / 2 / 0

Z lsd ostatnio jest łatwo. Heroina to przereklamowana sprawa, opiatów jest mnóstwo i większość działa prawie tak samo tylko mocniej lub słabiej.
Ja chciałbym zarzucić czyste mdma i dobry koks.

Użytkownik nieaktywny
  • 423 / / 0

pan jozek pisze:
1) kwas
2) dobre łysice i muchomorki (byle do wrześniaa!)
3) ayahuasca
4) meskalina
4) czyściutki koks
+1

zazdroszcze tym z latwym dojsciem do kwasu :wall:
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata