Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
Po pierwsze miło was poznać , to mój pierwszy post ale czytam was tutaj wszystkich z zapartym tchem od dluzszego czasu (no moze nie wszystkich). Ale do konkretu...
Jestem w Anglii, jest maj i jest opcja ,ze odkrylem wielkie pastwiska otoczone lasem, typowo angielska pogoda (czyli caly czas pada) i pytanie moje brzmi : czy to mozliwe abym znalazal jakas lysiczke ? o takiej porze? - Wiadomo kazdy odpowie idz poszukaj ale po prostu nie wiem czy w tym klimacie one wystepuja? Jutro wstepnie wloze nos w trawe i zaczynam poszukiwania.
Moze jakis pro grzybiarz emigrant moglby pomoc...
Pozdrawiam
Jeśli napisałem post dłuższy niż 2 zdania to znaczy że byłem najebany i nie traktuj go poważnie.
Jest nawet coś takiego: http://members.lycos.co.uk/shroommap/map.htm
http://www.drugs-forum.co.uk/ - Chyba najlepsze na wyspach.
Mi się zdażyło, że ktoś wezwał policję gdy z kumplem zbieraliśmy grzyby na prywatnym gruncie. Panowie byli zresztą bardzo mili i tylko pytali po co nam te trujące grzyby. A były to Czubajki Kanie, sięgające powyżej kolan :rolleyes:
Łysiczki też rosną, jednak dużo ludzi korzysta z miejscówek okołomiejskich, więc trzeba drałować jak najwcześniej rano.
Ja namierzyłam najbliższą w okolicach Bromley i na pewno tam dotrę jesienią :D
recenzje, literatura, filmy, komiksy, wariaci, mordercy - takie tam...
+ dyskusje http://blood-luna.org ///
Akurat na czas zbiorów wyjechałem do Anglii stąd nie znam urodzajnych łąk ;/
Sprawdzałem parę ładnych polanek z krówkami wręcz książkowe polanki jednak nic.
Są już? Ktoś coś zebrał? Mieszkam w okolicach Chesterfield, Worksop, Mansfield. Jeśli jest ktoś z tych okolic zapraszam na PW.
pozdrawiam
Kant
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Firmowa wigilia na trzeźwo? Alkohol wciąż jest niepisaną normą w biznesie
Picie alkoholu w pracy i podczas firmowych spotkań generuje rosnące koszty dla firm - od wzrostu absencji po spadek produktywności. Presja picia w środowisku korporacyjnym nadal jest odczuwalna, jednak coraz częściej widoczna jest też chęć tworzenia bardziej inkluzywnej kultury organizacyjnej, bez alkoholu jako obowiązkowego elementu integracji.
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.