Miksowane ciągi.

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 867 / 2 / 0

Jak Wy to robicie i jakie preferujecie?

Ja miksuje głównie Diazepam z THC + jakieś piwka, i tak codziennie już długi czas.
Lubicie takie ciągi kilku składnikowe?
Kumpel zawsze Fuka, na zejściu w hój Relanium lub luminalu i do spanka. Po śnie piwko, dopala lufe i znowu feta... i tak sobie miksuje życie.

Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 5 / 0

amfetamina + alkohol i/lub benzodiazepiny
kodeina + benzodiazepiny
marihuana + piwo
benzodiazepiny + alkohol

...... uwielbiam miksy :cheesy:

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Kannabidiol z konopi wspomaga transport lipidowych nanokapsułek przez barierę krew-mózg

Kannabidiol (CBD), pozbawiony psychoaktywnego działania składnik konopi, może być koniem trojańskim, który pomoże dostarczyć leki do mózgu.

• 480 / 2 / 0

amph, alk, benzo, thc | razem wzięte oczywiście i co zajebiście nie ? a kogo to dziwi? ;P

Użytkownik nieaktywny
  • 434 / 1 / 0

metkat + kodeina po pewnym czasie

a przed kodeiną zawsze benzo (diazepam)

Blu

• 2922 / 158 / 0

2 lata jechałem prawie dzień w dzień na miksie klony+zioło+browary

było miło... :) ale sie skończyło i nie żałuję

B.

• 2 / / 0

Ja może jakichs długich ciągów nie miałem (kilka dni z rzędu MDMA + palonko), ale za to mój kumpel to od dłuższego czasu wali dzień w dzień już sam nie wiem co. Zaczęło się tak jak mnie, czyi tablety z trawą, a teraz? Codziennie przynajmniej DXM (30 sztuk tabletek Acodinu minimalnie), na to psychotropy (m.in. clonozepam), na to w zależności od nastroju: feta lub palenie, alkohol lub pseudoefedryna albo po prostu wszystko na raz. Bawi się dobrze.

• 83 / 1 / 0

Thc+browary, aż chce się żyć. W wakacje dzień za dniem w ten sposób. Teraz rzadziej, ale jak da radę, to się nie zastanawiam %-D. Swego czasu bywało białko+alko po kilka dni z rzędu, ale to raczej zgubny miks ;].

• 480 / 2 / 0

alc/feciz/thc wyjebany według mnie mix tylko wład musi byc dobry!!!. amfetamionowa klarownosc i bystrosc myslenia i ciary dodać alkoholowy luzik i oczywiscie zjaranie to sie człowiek czuje wysmieniecie. wiekszość moich znajomych jest wjebana w taki zestaw i codziennie jest przez nich grany. ja tez lubie strasznie ten mix :-D :heart: :o) :diabolic:
  • 680 / 31 / 0

Czemu tak fajny wątek umarł 9 lat temu ?

u mnie leciało głownie browary/vodka + w chuuj zioła i czasem amph albo ketony i pixy do tego na przestrzzeni paru lat :cheesy:
  • 626 / 39 / 13

No też dziwi mnie śmierć tego wątku.
Ketony + alko + mj taki najpopularniejszy, nie licząc klasycznego pizdingu samego w sobie ofc.
Częściej coś w stylu poniedziałek mj, wtorek klasyczny pizding, środa keton+mj, czwartek koda+mj itp.
Życie na miksach %-D .
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata