Ciekawa zabawka, warta by nawet z ciekawości odhaczyć w CV
Czy ekwiwalent ilosci prochu odpowiada ilosci substancji czynnej w leku ktora wywoluje pożądane efekty ?
Gram za 100 zl .
Jakby takie 250 mg mialo dzialac z pol dnia i na poziomie duzej paczki kody to dla kodeoniarzy bylaby to niezla alternatywa .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
100 zl za gram .
Podzielilem to na 4 dawki .
Czyli 25 za faze .
Z tym ze faza dupy nie urywa . Cos tam sie lsczy do receptora ale taki pusty ten stan .
Nic nie ma w dzialaniu co by mnie urzekło.
Zrenice zweza solidnie.
Probowalem i na pusty zoladek , po jedzeniu i per rectum .
Oralnie sie dlugo wczytuje. Ponad godzine .
Z plusow dzialania to jest dosyc energetyzujące dzialanie , wlasnie z lekkim opioidoeym twistem
Z minisow duza potliwosc.
Pot lał się ciurkiem .
Tak jakby w cieply dzien by na w pelni rozkreconym ssri czy pocić sie jak po MDMA
Za 25 zl to mam 26 tabsow kody tj 390 mg
I zdecydowanie lepiej mnie zrobi ze swoimi minusami.
Nie jest to niestety zaden hit
Ta zwykla Tianeptyna hcl ?)co wystepuje w tabletkach zdecydowanie lepsza .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany
Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
