Zablokowany
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 2814 / 14 / 0
fajka pisze:
$
Why?
https://market.android.com/details?id=d ... roid.convo - bezpłatny klient
https://market.android.com/details?id=c ... o.activity - płatny klient
http://www.tapatalk.com/api/api.php (wymaga logowania) - otwarty protokół
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 14 / / 0
PcP pisze:
Jakie inne rozwiązania proponujesz?
Jakie inne proponuje? Zwykła mobilna wersja forum dostępna przez przeglądarkę telefonu.
  • 543 / 1 / 0
Jutro spróbuję zainstalować http://phpbb-mobile.com/ i zobaczymy. Z tym, że nie mam sensownego urządzenia mobilnego do testów, więc będę się posiłkował jakimiś emulatorami/testerami.
1-2-fuck off, drop out, never trust a fucking hippie
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' out the music de punk.
If I could do it so could anyone.
  • 901 / 11 / 120
Hej! Zdecydowaliśmy się na własną aplikację, opartą na tapatalk. Pierwszą wersję testową na Androida można już ściągać z duckduckgo Play:

https://play.duckduckgo.com/store/apps/deta ... errealinfo

Zapraszamy do testowania!
Zablokowany
Posty: 14 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Przepisy miały ukrócić rekreacyjne stosowanie medycznych konopi. W sieci można je obejść

Jest drożej, niż przed wejściem w życie przepisów ograniczających nadużycia przy kupowaniu medycznej marihuany, ale wystawianie recept online, bez wizyty u lekarza wciąż jest możliwe. W sieci załatwienie "trawki" na "legalu" trwa kilka minut.

[img]
Jednorazowa dawka leku psychodelicznego zmniejsza objawy zespołu lęku uogólnionego

W prestiżowym czasopiśmie JAMA opublikowano wyniki badania klinicznego fazy 2b, które rzucają nowe światło na leczenie zespołu lęku uogólnionego (GAD – generalized anxiety disorder).

[img]
Holenderska władza kontra zapach jointa: rekordowa kara dla plantacji!

Witajcie w kraju, gdzie marihuana jest legalna… pod warunkiem, że jej nie widać, nie słychać i – broń Boże – nie pachnie. W Hellevoetsluis, malowniczej miejscowości pachnącej dotąd głównie morzem i smażonymi frytkami, sąsiedzi od dwóch lat żyją w aromatycznej chmurze z największej w kraju plantacji konopi. Teraz sąd wziął głęboki wdech i wydał wyrok: tydzień na zamontowanie filtrów albo kara, która zaboli nawet tak wielką firmę jak CanAdelaar. Czy holenderski eksperyment z legalną trawką właśnie zamienia się w dym?