Przedtreningówki jakies ze stanów najlepiej i to samo tyczy sie spalaczy tłuszczu:)
22 marca 2020math243 pisze: Panowie co polecacie na konkretny wypierdol na siłce? Wcześniej używałem cytruline+300mg kofeiny+cukry proste. Niestety w tym momencie organizm ma problem z ubokami po kofeinie w jakiej kolwiek dawce. Na co ja zamienić żeby mieć maksymalny power prze 1h treningu?
Dobrze spompujesz na tym mięsień i daje tego "dodatkowego" kopa, kiedy kończy się paliwo...
02 czerwca 2020VERBALHOLOGRAM pisze: Próbował ktoś argininę? nawet nie na siłownię tylko suplement diety, podobno rozszerza naczynia krwionośne, których zwężenie może być przyczyną nadciśnienia. ( z tego co zdążyłem się dowiedzieć)
Suplement który - tak jak kreatyna - działa tak jak powinien.
Dużo tego zawiera się także we wszelakich białkach opartych o białko serwatkowe.
1. kreatyna - 5-10 g dziennie
2. beta-alanina 3-5 g przed treningowo od mrowienia mozna pierdolca dostać, ale kop jest
3. kofeina - dość oczywiste
Różne stacki działają, ale zastanawiam się często czy gdyby wywalić z nich 90% składu zostawiając synefrynę, kofeinę i beta alaninę nie działałyby tak samo.
No i dieta, ale to truizm...
Edit: o argininie zapomniałem. Tylko, że zależy co masz robić, to znaczy jak masz ciężką sesję na wiośle (jakiś cross etc) i walniesz 10 g argininy, to skutek odwrotny. Podobnie przed treniengiem bokserskim, gdzie trzeba przez godzinę trzymać łapy w górze - pompa mięśniowa nie jest potrzebna.
Nigdy nie spieraj się z ignorantami.
Ależ Mistrzu! Nie mogę się z Tobą zgodzić!
Masz rację!!
- kreatyna
- cytrulina
- beta alanina
- białko w zależności od braków w diecie
Polecam kfd dobry stosunek cena/jakosc
pamiętajcie, że to są tylko dodatki do dobrze zbilansowanej diety, którą jest fundamentem :)
2) Białko - w zależności od zapotrzebowania w diecie
3) Przed treningówka by zrobic maksymalnie cięzki trening
4) Witaminy-minerały w celu uzupełniania braków (podczas treningu tez tracimy witaminy)
08 września 2020mastermind95 pisze: Od siebie polecam Ashwagande i Eurycome Longjack. Działanie można odczuć po pewnym czasie( u mnie po 2-3 tyg).
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Larwy ostryg bardziej "zestresowane". Wszystko przez narkotyki
Pod wpływem pochodzących ze ścieków narkotyków larwy ostryg poruszają się powoli i są zestresowane — wskazują najnowsze badania naukowe, na które powołuje się Polska Agencja Prasowa.
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą
Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
