Substancja do odchudzania

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 143 Strona 12 z 15
Rejestracja: 2015
  • 894 / 59 / 7

no dokładnie. mi chodziło tutaj o przyjmowanie stimów z apteki, DXM też się nada mimo iż nie stim, a owocki dobrze się je jak się ma jadłowstręt.
chodziło bardziej o to że natrzepany tematem zjesz byle jabłko czy gruszkę i starczy, wypić 4l wody i można powoli chudnąć :-) dużo kalorii nie dostarczą te cukry jak się ich zje mało i tak na temacie, witaminki minerały będą podtrzymywały zdrowotność.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 26 / 0

Microdosing stymulantów typu amph, jak i dostępne RC jest genialny na odchudzanie.


Jednak, rodzi się pytanie - czy rzeczywiście umiesz bawić się w microdosing, czy skończy się to ciągiem jak zawsze %-D

A tak poważnie to do lasu i biegać mi tu!
pseudoefedryna z sudafedu jak i nawet zwykła kofeina w pudrze donosowo jako dodatek czynią cuda. Wiem, bo używałam ;)

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Naukowcy znaleźli potencjalne cele leczenia uzależnienia od alkoholu w chorobach wątroby

Choroba wątroby związana z alkoholem (ALD) jest śmiertelną chorobą dotykającą ponad 150 milionów ludzi na całym świecie, bez możliwości leczenia poza przeszczepem. Ale teraz zespół kierowany przez naukowców z Massachusetts General Hospital (MGH) odkrył kluczowe etapy molekularne w ALD, które mogą zapewnić cele w rozwoju terapii farmakologicznej. Ich prace zostały niedawno opublikowane w Proceedings of National Academy of Sciences (PNAS).
Rejestracja: 2018
  • 4 / 1 / 0

Skoro kolega wyżej już odkopał, to postanowię pójść za ciosem ponieważ potrzebuje porady w tym temacie.

Potrzebuję substancji która pomoże mi zejść z ok 8-10% BF do poziomu totalnego szkieletu. Nie pytajcie dlaczego proszę. Chcę wyglądać jak Christian Bale w "The machinist". Osiągnąłem te 8-10% parę miesięcy temu ale niżej nie dałem rady zejść i co chwilę miałem binge eating.

Które z substancji wymienionych w tym temacie oferują najlepszy stosunek dostępności do efektów? Czyli, żeby była w miarę osiągalna a jednocześnie coś dawała. Nie mam kontaktów "w podziemiu" więc... Chyba że jakiś forumowicz może poratować i załatwić coś mniej osiągalnego a skutecznejszego.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 26 / 0

@Opt2 Kiedy postanowienia noworoczne wejdą za mocno...
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0

Nie polecam, ale papierosy. Pamiętam, że schudłem 10 kg w 3 miesiące.
Rejestracja: 2018
  • 4 / 1 / 0

[mention]Syropik[/mention] Haha zabiłeś mnie, dobry tekst :) Nie zamierzam zostawać w tym stanie długo, ale potrzebuję osiągnąć taką "sylwetkę" na krótki czas, potem wrócę do góry z wagą.

Wychodzi na to że najłatwiej dostępny jest tussipect z efedryną jako substancją docelową.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 26 / 0

W sumie fajki to też całkiem niezły odchudzacz. Przede wszystkim te najtańsze i najmocniejsze :v
Rejestracja: 2018
  • 4 / 1 / 0

Jak to jest z tymi fajkami? Czy efekt hamujący apetyt zależy od mocy papierosów? To głupie ale cóż... postanowię zacząć palić fajki, kupie tussipect i może jakąś kawę jeszcze do tego kilka razy dziennie i może coś to da,
Rejestracja: 2018
  • 152 / 8 / 0

Czy aby po dużych ilościach np sudafedu nie ma problemu z spaniem:D?
Też bym chętnie się czymś wspomogła, tylko że skoro moim głównym problemem jest bezsenność to czy sobie nie strzelę w kolano?
Palić fajki, żeby schudnąć? Yyyyyy....

 

Rejestracja: 2018
  • 2071 / 646 / 0

Jezu, kupcie sobie po prostu efedrynę, wydatek śmiesznie mały patrząc na jej moc w odchudzaniu, zwłaszcza w połączeniu z kofeiną. Paradoksalnie jest mniej szkodliwa niż jej słabsza wersja czyli pseudoefedryna.
A moc "odchudzająca" fajek zależy od ich siły, ale aż tak wiele się nie zmienia bo różnice w dawkach nikotyny nie są tak mocne, chyba że masz jakieś rzadko spotykane fajki albo sprowadzane z innego kraju które przekraczają polskie ograniczenia co do nikotyny. Poza tym, nikotyna w każdej formie wyjdzie zdrowiej niż papierosy a to jej potrzebujemy żeby uzyskać opisywane tu efekty, substancje smoliste i reszta syfu w fajach tylko szkodzą.
Posty: 143 Strona 12 z 15
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1314 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Baltimore, Siyabonga i 1 gość