Sposoby konsumpcji

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 33 / / 0

Według mnie najprościej jest to po prostu rozmieszać na 1-2 łyki, wypić, przepić i po sprawie.
w sumie jak kto woli.
  • 48 / / 0

Najlepsze sa kapsulki zelatynowe. Mozna np. kupic puste, wysypac leki/kreatyne i mamy. Ale oczywiscie obwicie popic kazda pokolei bo latwo sie przykleja do przelyklu i jak sie rozwali to bedzie nieprzyjemnie ;p

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Kryzys opioidowy w USA. "Rocznie od przedawkowania ginie więcej osób niż w wypadkach"

- Epidemia opioidowa rozpoczęła się w latach 90. Teraz problem jest tak rozległy, że bardzo trudno nad nim zapanować - mówiła w TOK FM dr Emilia Kaczmarek z Centrum Bioetyki i Bio-Prawa UW.
  • 1 / / 0

Bawiąc się benzydaminą wymyśliłam całkiem skuteczny sposób na jednoczesne "oszczędzenie" błon śluzowych żołądka przed podrażnieniem i kubków smakowych przed fatalnym bodźcem. Mianowicie, podczas filtrowania roztworu z tantum rosa przemieszałam palcem białą substancję, która osadziła się na filtrze. To był mój pierwszy raz, więc chciałam spróbować o czym mówicie "ten straszny smak" itpe. Nie zdążyłam jednak praktycznie nic poczuć, bo benzydamina jednocześnie znieczuliła mój język, kiedy próbowałam oblizać palec. Język oraz usta znieczulone - nie czułam smaku, więc mogłam spokojnie wypić roztwór.
Mam nadzieję, że komuś oszczędzę obrzydliwego smaku, pozdrawiam c:
  • 845 / 57 / 0

Ja was zupełnie nie rozumiem. Jeśli ktoś trafił na moje posty na tym forum, to widział, że ja naprawdę jestem francuskim pieskiem, jeśli chodzi o smak. Nie jestem w stanie wypić PST, czy przegryźć tabletki thiocodinu. Ale benzydaminy napiłam się bez problemu - nie jest takie złe. Serio. Jak się popije, to smak się szybko "zmywa".
  • 3 / / 0

Witam, mam zamiar pierwszy raz zarzucić sobie benzydamine ekstraktowaną z tantum rosa. Stwierdziłem iż najlepszym sposobem po ekstrakcji będzie zjedzenie bombki z chusteczki. Jednakże niektórzy ludzie piszą że po celulozie czy też soli ostro rzygają. Ja przyznam się lubię wcinać zarówno papier jak i sól, nie odczuwam po nich jakichś negatywnych skutków. W takim razie czy bombka będzie dobrym rozwiązaniem? Na początek chciałbym jakieś 500-1000mg zarzucić z kolega i koleżanką (tak do towarzystwa).
  • 403 / 23 / 26

Jak dla mnie, to 500mg będzie zdecydowanie za mało. Poleciłbym na początek te 1500mg. :old:

I uważam, że i tak najlepszym sposobem konsumpcji będzie wypić roztwór wodny i mocno popić lub wysuszyć i wpakować to do kapsułek żelatynowych (największe "00" są ogromne, ale zwykłe "0" dają radę). Bombka z tak dużą ilością substancji może być uciążliwa, ale jednak to zależy od tego jak będzie Tobie komfortowo. :finger:
Użytkownik zbanowany
  • 236 / 16 / 7

MrKris7100 pisze:
Witam, mam zamiar pierwszy raz zarzucić sobie benzydamine ekstraktowaną z tantum rosa. Stwierdziłem iż najlepszym sposobem po ekstrakcji będzie zjedzenie bombki z chusteczki. Jednakże niektórzy ludzie piszą że po celulozie czy też soli ostro rzygają. Ja przyznam się lubię wcinać zarówno papier jak i sól, nie odczuwam po nich jakichś negatywnych skutków. W takim razie czy bombka będzie dobrym rozwiązaniem? Na początek chciałbym jakieś 500-1000mg zarzucić z kolega i koleżanką (tak do towarzystwa).
Kurwa mać, nie możesz sobie kupić już tego akodinu? Dziwie się, że są jeszcze ludzie którzy nabierają się na cipacza.
  • 403 / 23 / 26

Oj, daj spokój. benzydamina strasznie jedzie po organiźmie, ale z deliriantów to poza DMH/DMH+DXM to jedyna substancja, która powoduje stricte halucynacje, a nie zmiany percepcyjno-wzrokowe jak to jest przy psychodelikach.

DXM tutaj to całkowicie inny wymiar tripa, jest dysocjantem, i to jeszcze w dużych dawkach ogromnie mindfuckowy, a benzydamina prawie w ogóle nie wpływa na nasze "zdolności myślenia", prócz zaburzania pamięci krótkotrwałej.
  • 3 / / 0

Po DXM mi strasznie odpierdalało dla tego przerzuciłem się na benzydaminkę :)
  • 1758 / 65 / 18

@Ivison co masz na myśli pisząc wypić roztwór wodny, mam nadzieję, że chodzi ci o już przefiltrowaną substancję. Jak ja to robiłem to cała benza zostawał na chusteczce, więc nie czaję co masz na myśli pod słowami "wypić roztwór wodny"
MrKris7100 pisze:
lubię wcinać zarówno papier jak i sól
%-D
Papier taki smaczny, szczególnie solony :*)

A tak poważnie, to ja ani moi koledzy nie mieliśmy nigdy problemu z konsumpcją bombki z chusteczki(dawki około 2g) jest to chyba najszybszy i najwygodniejszy sposób. Nikt nigdy nie narzekał na mdłości, przynajmniej przy mnie, a poza tym że dość długo wchodzi, jest słone i czasem znieczuli gardło przy przełykaniu to nie widzę większych wad tego sposobu. Oczywiście, najlepiej byłoby wysuszyć i zapakować do kapsułek, ale dużo z tym pierdoleniabi trzeba mieć własne mieszkanie albo inną dobrą miejscówkę, bo ani plener ani dom rodzinny to chyba nienajlepsze/przypałowe miejsce do takich zabaw ;-)
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata