Sen po amfetaminie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2 / / 0

Hej,
Mój problem jest taki, że nawet po zażyciu silnych stymulantów mogę spać. Mam tu na myśli zarówno przesłanie stałej nocy jak i zasypianie w losowych momentach w ciągu dnia.
Czy ktoś tak kiedyś miał i może powiedzieć czemu?
  • 37 / 3 / 0

ja to normalnie bym sie cieszyl z tego z takiego stanu rzeczy, ze mozesz zasnac bez problemowo po amfie.
napisz cos wiecej o sobie, chociaz moze jakie leki bierzesz itd?

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.
  • 8 / / 0

No generalnie to mam podobny problem, nagle na fazie chce mi sie spać i ide spać (tylko to jest takie spanie że spie 20 minut zaraz wstaje ale zaraz znowu na pol godzine moze do godziny i zaraz wstaje i tak z 8h), albo często jest tak że mnie euforia jakaś ciężka gniecie, ze się rozpływam jak po pigule i moge iść spać niedlugo xddd dziwne to jest, ale jak sam nie jestem to znaczy że jest więcej popranych ludzi :D :D
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata