Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 71 • Strona 1 z 8
  • 2 / / 0
Witam , jestem schizofrenikiem
jak moze wplywac na stan zdrowia psychicznego czeste sieganie po euforyki speedujace ?
wszyscy strasza ze to niszczy mi mozg z mojej strony wyglada to zupelnie odwrotnie one pomagaja mi zwalczyc okrutne efekty olanzapiny ktora wyplukuje mi dopamine zniechecajac do zycia
olanzapine biore od 7lat
  • 1014 / 113 / 0
Naprawdę potrzebujesz odpowiedzi na to pytanie? Ja bym odradzał. Już chyba prędzej opio jeśli coś musisz ćpać. Chyba.
  • 309 / 16 / 0
Przesadzanie z amfetaminą zdecydowanie niewskazane. Psychozy + schizofrenia może się skończyć FATALITY
  • 8105 / 885 / 0
Lepiej sobie wypij piwka albo jakies opio.Fetka moze zle zadzialac, tak samo mj.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 2831 / 269 / 0
Tak jak chłopaki mówią, heroina per rectum powinna załatwić sprawę.
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 43 / 2 / 0
Witam ja mam podobne pytania mam niby zdiagnozowana schizofrenie paranoidalna biore:
rano 25mg sertralina
wieczorem 5mg olonzapina i 5 mg risperidonum
i co 14 dni zastrzyk z 25 risperidonum.
I moje pytanie brzmi czy moge od czasu do czasy zazyc MDMA, i meth tego jeszcze nie bralem na lekach.Od gdzies 2 lat biore od czasu do czasu amfetamina fajnie na mnie dziala.I nic zlego sie nie dzieje.Dodam ze pije duzo alkocholu gdzies z 6 piw albo do 0.5 wodki i malo kiedy sie upijam.Te leki dzialaja chamujaco na upijanie sie czy mi az tak tolerancja wzrosla.Z tego co wiem nie mam duzych dawek lekow.Napisze co sadzicie.Pozdrawiam
Uwaga! Użytkownik Grom nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 562 / 28 / 0
Jak najbardziej istnieje (i to zapewnie spore) prawdopodobieństwo nawrotu po użyciu tych substancji, ale skoro bierzesz od czasu do czasu amfetaminę i nic złego się nie dzieje to możliwa jest też opcja że zostanie tak jak jest obecnie. Być może leki przeciwpsychotyczne trzymają u Ciebie wszystko w ryzach pomimo faktu że pozwalasz sobie na fetę, i gdybyś tylko je odstawił nie zachowując ostrożności (czyt.: nie zrezygnował z okazyjnego kontaktu z narkotykiem) choroba zaatakowała by ponownie.
Uwaga! Użytkownik skatofagi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4445 / 653 / 0
niech cpa, nawroty i tak beda czy by cpal czy nie. Byle by zadbal o s&S settkings tj. pokoj bez klamek, buty bez sznruwek, okna bez szkla , sciany obite skóra najwyzszej jakosci.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 43 / 2 / 0
07 sierpnia 2017ledzeppelin2 pisze:
niech cpa, nawroty i tak beda czy by cpal czy nie. Byle by zadbal o s&S settkings tj. pokoj bez klamek, buty bez sznruwek, okna bez szkla , sciany obite skóra najwyzszej jakosci.
co ty pierdolisz za bzdury ? ja nie mam zadnych stanow depresyjnych czuje sie dobrze.matka zalozyla mi sprawe w sadzie i lekarze niby zdiagnozowali schizofrenie ale raczej to jest watpliwe predzej jestem psychopata i dobrym chlopakiem :) !
Uwaga! Użytkownik Grom nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 14 / 10 / 0
marihuana lub grzyby mogą wywołać wystąpienie objawów różnych chorób psychicznych, także schizofrenii. Taka panuje opinia i dla mnie brzmi prawdopodobnie. Natomiast dzieje się tak najprawdopodobniej u osób, które miały do tego jakiegoś typu predyspozycje bo jednak wiele osób ćpa na potęgę i nic takiego się nie dzieje. Nie zamęczaj się wyrzutami sumienia jeżeli takie miewasz, siła z jaką nastąpił atak choroby sprawia wrażenie, że mogło to się zdarzyć tak czy inaczej. Nigdy tego się oczywiście nie dowiesz bo czasu nie cofniesz. Może zabezpiecz się na wypadek nawrotu, podpisz jakieś zgody i zostaw komuś bliskiemu? Dobra decyzja z odstawieniem substancji po pierwszych objawach - myślę, że powinieneś tak już pozostać. Na szczęście jest wystarczająco dużo innych atrakcji na świecie :) Życzę powodzenia!
ODPOWIEDZ
Posty: 71 • Strona 1 z 8
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.