Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 22 / 2 / 0
Czytałem ostatnio ze na Ukrainie i Białorusi amfetamina jest dalej dostępna jako lek. Czy ktos z was moze podac nazwy tych leków zawierajacych wlada? Moze uda sie wymyslić sposób w jaki je mozna zdobyć, import docelowy nie wchodzi w rachube. Moze sa jakies fora na których udzielaja sie lekarze z tamtych krajów i za kilka dodatkowych dolarów moze wypisza i przyślą. Moze znajdziemy jakis sposób?
Uwaga! Użytkownik jezus_czarnuch nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 20 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Junkie44 »
nie wiem jak u capow na wschodzie sie prad w tabsach nazywa ale normalne w stanach to wystepuje pod nazwami "Ritalin" i "Adderall".
  • 291 / 43 / 0
Nieprzeczytany post autor: Nof »
Aderall to rzeczywiście amfetamina, podobnie deksedryna jest blisko związaną substancją. Dostępna jest też farmaceutyczna metamfetamina, jednak metylofenidat (czli wspomniany Ritalin) ma tyle z amfetaminami wspólnego co kokaina. Swoją drogą mamy go już w naszym kraju pod nazwą Concerta.
Uwaga! Użytkownik Nof nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 291 / 43 / 0
Nieprzeczytany post autor: Nof »
Psychiatra. Ale najpierw musisz mieć stwierdzony odpowiedno mocny rodzaj ADHD, do którego się stosuje metylofenidat. Poza tym pewnie wypróbują na Tobie mase innych leków a ten zostawią jako ostateczność. W końcu to narkotyk na różową recepte. Samo zło i szatan w oczach ogromnych mas lekarzy.
Uwaga! Użytkownik Nof nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 55 / 2 / 0
bo przeciez oni sa prawnie odpowiedzialni za twoje zdrowie , i jak cietak porobi jak niektorych od nielegalnej amfy i sobie cos zrobisz to wtedy ich wina.
ja mieszkam w kraju gdzie maja Ritalin i adderal, i trudno wogole to kupic nielegalnie , to nie jest tak jak sie niektorym wydaje. juz wiele latwiej mi kupic mocne narkotyczne leki na recepte od kogos.
a wiekszosc cpuinow i tak cpa to co jest bo jest dobre i starcza , ice i w proszku czy zolta i jest wiekszosci mocna i to najbardziej popularne.
Uwaga! Użytkownik ALLAH POWER!! nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę

Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.

[img]
Produkcja metamfetaminy dla meksykańskiego kartelu? Są kolejne zatrzymania

Czterech Polaków podejrzanych jest o współdziałanie z Meksykanami, nieprawomocnie skazanymi w maju na 10-11 lat więzienia za wytwarzanie na dużą skalę metamfetaminy - poinformowała prokuratura. Możliwości produkcyjne zlikwidowanego przez CBŚP w Podlaskiem laboratorium sięgały 800 kg narkotyków.

[img]
Nastolatki po konopiach wolniej rozwijają pamięć. Wyniki z kohorty ABCD

Amerykańscy badacze śledzili ponad jedenaście tysięcy dzieci od dziewiątego roku życia aż do siedemnastego. Ci, którzy w międzyczasie zaczęli używać konopi, wolniej rozwijali pamięć, uwagę i szybkość przetwarzania. Różnice narastały z czasem, ale badanie nie dowodzi związku przyczynowego.